Notebook ACER Aspire One Aspire one A110-Bb (LU.S030B.078 blue
Český návod k použití Notebook ACER Aspire One Aspire one A110-Bb (LU.S030B.078 blue - Procesor
Návod k použití Notebook ACER Aspire One Aspire one A110-Bb (LU.S030B.078 blue
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Notebook ACER Aspire One Aspire one A110-Bb (LU.S030B.078 blue
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ACER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ACER
6) Značka: ACER
7) EAN kód: 4712842483281
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Procesor a čipová sada
* Mobilní technologie Intel? Atom? s procesorem N270 (1.60 GHz, 533 MHz FSB, 512 KB L2 cache)
* Mobile Intel? 945GSE čipová sada Express (DDR2 400/533 MHz)
Operační systém
* Microsoft Windows XP Home
Operační paměť
* Single channel s onboard SDRAM a jedním soDIMM slotem
* 1GB (2x 512MB) DDR2 533 MHz SDRAM memory interface design
Displej
* 8,9" WSVGA high-brightness (typical 180-nit) Acer CrystalBrite? TFT LCD, rozlišení 1024 x 600
* Podsvícení LED
* 262 000 barev
Pevný disk
* Pevný disk: 16GB (8GB SSD + 8GB SD) NAND flash modul
* Rozšíření kapacity úložiště dat: SD? Card reader
* Čtečka karet Multi-in-1
Audio
* Podpora High-definition audio
* Dva built-in stereo reproduktory
* MS-Sound kompatibilní
* Built-in digitální mikrofon
Komunikace
* integrovaná Acer Crystal Eye webcam s rozlišením 0.3 megapixelů
* LAN: 10/100 Mbps Fast Ethernet
Rozměry a hmotnost
* 249 (š) x 195 (d) x 36 (h) mm model s HDD a 6-článkovou baterií
* 1,26 kg model s HDD a 6-článkovou baterií
Napájení
* 30 W adaptér s nabíjecím kabelem
* 3-článková baterie
Klávesnice a ukazovací zařízení
* Klávesnice 84-kláves s 1,6 mm (minimum) zdvih klávesy