Videokamera PANASONIC SDR-S50EP-N zlatá
Český návod k použití Videokamera PANASONIC SDR-S50EP-N zlatá - OBRAZOVÝ SNÍMAČ * Obrazový sníma
Návod k použití Videokamera PANASONIC SDR-S50EP-N zlatá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Videokamera PANASONIC SDR-S50EP-N zlatá
Český návod PANASONIC k použití výrobku Videokamera PANASONIC SDR-S50EP-N zlatá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PANASONIC
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PANASONIC
6) Značka: PANASONIC
7) EAN kód: 5025232554966
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
OBRAZOVÝ SNÍMAČ
* Obrazový snímač: 1/8" CCD
* Celkem bodů: 0,8 megapixelů
* Efektivních bodů
OBJEKTIV
* Značka objektivu: Panasonic objektiv
* Hodnota F: F1,9 (WIDE)/ 5,7 (TELE)
* Zoom
- Optický zoom: 70x
- Pokročilý optický zoom: 78x
- Digitální zoom: 100x / 3500x (Maximální hodnota zvětšení)
* Vzdálenost ohniska: 1.48 - 104mm
* Ekvivalent pro 35mm: Enhanced Optical Zoom OFF: 37.4mm - 2625mm [4:3] / 36.5mm - 2571mm [16:9] / Enhanced Optical Zoom ON: 33.5mm - 2625mm [4:3] / 32.8mm - 2571mm [16:9]
KAMERA
* Standardní osvětlení: 1400 lx
* Minimální osvětlení: 5.0 lx (1/25 Low Light scean režim) / 2 lx (Color Night View)
* Stabilizace obrazu: Advanced O.I.S. [Optický stabilizátor obrazu]
* Ostření: Auto / Manuální
* Expoziční čas
* Clona: Auto / Manuální
* Kompenzace protisvětla
LCD
* Monitor (LCD): 2.7" Širokoúhlý LCD ( 123,200 bodů)
STATICKÝ OBRAZOVÝ ZÁZNAM
* Formát nahrávání: JPEG
* Velikost záznamu obrazu
- Simultání záznam: 0.3 megapixelů (640 x 480) [4:3], 0.2 megapixelů (640 x 360) [16:9]
- Snímek: 0.3 megapixelů (640 x 480) [4:3], 0.2 megapixelů (640 x 360) [16:9]
- Tvorba snímku z videa: 0.3 megapixelů (640 x 480) [4:3], 0.2 megapixelů (640 x 360) [16:9]
* DPOF: Max. 999 snímků
ZÁZNAMOVÁ ČÁST
* Systém nahrávání zvuku
- XP / SP / LP: MPEG1 AudioLayer 2
- LXP / LSP / LLP: AAC
* Systém: 625 / 50i
* Formát nahrávání: MPEG2, H.264/AVC [videoklip]
* Mikrofon: Stereo mik. / Zoom mik.
* Reproduktor: Dynamický typ
* Zobrazení zbývající kapacity
ROZHRANÍ
* AV: Výstup
* USB: 2,0 Hi-Speed
VŠEOBECNÉ
* Napájení: 3,6 V/ 5,0 V
* Příkon: Max. 2.9W (Nahrávání) / Max. 7.7W (Dobíjení)