Adaptér AirLive WLP-90MFB 2.4Ghz Ntype male to female
Návod k použití Adaptér AirLive WLP-90MFB 2.4Ghz Ntype male to female
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Adaptér AirLive WLP-90MFB 2.4Ghz Ntype male to female
Český návod AirLive k použití výrobku Adaptér AirLive WLP-90MFB 2.4Ghz Ntype male to female udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku AirLive
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis AirLive
6) Značka: AirLive
7) EAN kód: 4719869611352
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Popis produktu:
Technická specifikace
Konektory: N-type (M) na N-type (F) - přepážka
Rozměry: 86 x 45 x 20
Elektrické parametry
Impedance [Ohm]: 50
Frekvence [GHz]: 3
V.S.W.R: 1:1.5 (max) při 0 až 2.7 GHz
Útlum [dB]: 0.3
Maximální napěťový impuls: 1000v 5KV/us (max)
Rezistence izolace: 10000 MOhmů
Maximální proud: 5000 A 8/20us
Maximální vysílací výkon: 200W EP
Průrazové napětí [V]: 90 V (stejnosměné)