Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový
Český návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžov
Návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový
Český návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce TRANSCEND. Přečtěte si také diskuzi k Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový.
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový
Český návod TRANSCEND k použití výrobku Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku TRANSCEND
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis TRANSCEND
6) Značka: TRANSCEND
7) EAN kód: 0760557811794
Návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5
Jste-li majitelem Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový od TRANSCEND a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Transcend StoreJet 25M je kompaktní a přenosný, s rozměry pouze 134 mm od 82.4 mm o 20,4 mm. Váží pouhých 206 g. StroeJet 25M je vybven porvrchem proti náhodnému vyklouznutí a upadnutí a navíc splňuje normu USmilitary drop-test MIL-STD-810F 516,5 díky pokročilé dvoustuvrstvé anti-shock ochranném pouzru děla z vašeho disku doslova jedno z nejbezpečnějších míst pro vaše data . S cílem zajistit maximální kompatibilitu s většinou stolních a přenosných počítačů, mobilních StoreJet 25 využívá vysokorychlostní USB 2.0 rozhraní, které umožňuje přenos dat rychlostí až 480Mb/s.
Vlastnosti
- AntiShock ochrana spňující normy USmilitary
- USB 2.0, zpětně kokmpatibilní z USB 1.1.
- Snadná instalace Plug and Play
- kompaktní rozměry
- Software StoreJet elite
- tlačítko OneTouch Auto-Backup
- Napájeno přes USB port. Žádné externí napájení nebo baterie
- Dioda LED indikuje zapnutí a stav využitých dat
- 3roky záruka
Formát disku
2,5 "SATA
Rychlost otáček
5400 rpm
Buffer:
8MB
Rozhraní:
USB 2.0
Úsporný režim
po 10 minutách nečinnosti
Napětí:
USB DC 5V
Op. Teplota:
5°C (40°F) na 55°C(131°F)
Velikost
80.8mmx18.8mmx134.0mm
Hmotnost
206 g
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový
Vložit nový příspěvek Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový
Předmět: CZ návod Transcend 320 GB
Datum: 2012-09-30 07:46:08Autor: Jiří
Zdravím sháním cz manuál k externímu HDD transcend 320 GB
Odpovědět
Vložit dotaz nebo reakci k Externí pevný disk TRANSCEND Anti-Shock 2,5" 25M 320GB USB 2.0 (TS320GSJ25M) černý/oranžový