Počítač All In One ASUS EEE TOP 2210INKS 21.5/2400S/500/4/DVD/N/7HP/č
Návod k použití Počítač All In One ASUS EEE TOP 2210INKS 21.5/2400S/500/4/DVD/N/7HP/č
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Počítač All In One ASUS EEE TOP 2210INKS 21.5/2400S/500/4/DVD/N/7HP/č
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Asus
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Asus
6) Značka: Asus
7) EAN kód: 4716659143208
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Model EeeTop PC ET2210INKS-B009C
21,5?, 2400S 2,5GHz, 500GB, RAM 4G, DVD, grafika NVIDIA GT 610M 1GB, OS Microsoft? Windows? 7 Home Premium 64 bit
Jednoduše tenký počítač typu ?vše v jednom?
Výjimečně tenké a stylové PC typu ?vše v jednom?
Věrný zvuk díky technologii SRS Premium Surround Sound
Displej: 21,5", 1920x 1080, Full HD 16:9 širokoúhlý, matný
Dotyková obrazovka: není
Operační systém : Originální systém Microsoft? Windows? 7 Home Premium 64bit
Procesor: Intel? i5-2400S (2.50 GHz, 6M Cache)
Čipová sada: Intel? H61
Paměť 4GB DDR3 1333MHz
pevný disk: 500GB SATAIII 7200 ot/min
Optická mechanika: Super Multi
Grafická karta: NVIDIA GT 610M 1GB, hybrid DVBTtuner
síťové připojení: LAN 10/100/1000 Mbps, WLAN 802.11b/g/n
Zvukový čip Technologie Sonic Master, 2x 2W Hi-Fi reproduktory
Napájecí zdroj : 135W