Projektor BENQ MX615/2700ANSI/XGA/3000:1/HDMI (9H.J4677.12E)
Český návod k použití Projektor BENQ MX615/2700ANSI/XGA/3000:1/HDMI (9H.J4677.12E) - Dokonalá pr
Návod k použití Projektor BENQ MX615/2700ANSI/XGA/3000:1/HDMI (9H.J4677.12E)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Projektor BENQ MX615/2700ANSI/XGA/3000:1/HDMI (9H.J4677.12E)
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku BENQ
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis BENQ
6) Značka: BENQ
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Dokonalá projekce pro každou příležitost
Volby vícenásobného zobrazení pro potřeby různých kanceláří a tříd
Technologie čipu: DLP? by Texas Instruments?
Přirozené rozlišení: XGA (1024 x 768)
Podporovaná rozlišení VGA (640 x 480) to UXGA (1600 x 1200)
Jas: 2700 ANSI Lumens
Kontrastní poměr: 3000:1 (Full on / Full off)
Velikost obrazu: 24" to 300"
Poměr projekční vzdálenosti: 1.86 to 2.04 (53" @2M)
Poměr zoomu: Manual Zoom, 1.10:1
Korekce keystone: Manual Vertical ? 40 Degree
Objektiv: F = 2.56 - 2.8, f = 21 - 23.1 mm
Světelný zdroj: 210W, 3500 / 5000 hours (Normal / Economic mode)
Lamp Warranty 12 months or 2,000 cumulative hours whichever comes first
Hlučnost: 30 / 26 dB (Normal / Economic mode)
Počet zobrazitelných barev Full 1.07 billion color palette
Poměr stran: 4:3 Native, 16:9 selectable
Horizontální kmitočet: 31 ~ 99 kHz
Svislý snímkový kmitočet: 23 ~ 120 Hz
Zdroje signálu
PC:
Analog RGB: D-sub 15 pin x 2
USB connector:
- Type A x1 (USB reader)
- Type mini B x1 (USB display)
A/V:
HDMI v 1.3 x1
S-Video: Mini Din 4 pin x 1
Composite Video: RCA x 1
Component Video: D-sub 15 pin x 2 (shared with analog RGB)
Microphone: Stereo Mini Jack x1
Audio L/R : RCA x 2
Stereo Mini Jack x 1
Výstupní konektory
PC:
D-sub 15 pin x1
Audio:
Variable Audio Out : Stereo Mini Jack x1
2W speaker
Vstup pro ovládání projektoru Serial Connector: RS232 9 pin x1
Video slučitelnost NTSC / PAL / SECAM
Rozměry (V x Š x H) 312 x 104 x 244 mm
Hmotnost Net weight: 2.65 kg.
Gross weight: 3.5 kg.
Automatické zapnutí 100 to 240 VAC, 50/60 Hz
Příkon: 298W, Standby < 1W