Televize PHILIPS 26PDL4906H
Český návod k použití Televize PHILIPS 26PDL4906H - Ideální pro jakoukoli místnost S realistický
Návod k použití Televize PHILIPS 26PDL4906H
Televize PHILIPS 26PDL4906H
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize PHILIPS 26PDL4906H
Český návod PHILIPS k použití výrobku Televize PHILIPS 26PDL4906H udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PHILIPS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PHILIPS
6) Značka: PHILIPS
7) EAN kód: 8712581595135
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Televize PHILIPS 26PDL4906H -
Ideální pro jakoukoli místnost
S realistickým obrazovým výkonem LED
Vychutnejte si filmy, sport nebo hry díky dokonalému LED obrazu na HD Ready LED televizoru Philips 66 cm (26"). Díky kvalitě obrazu a zvuku Philips a sofistikovanému designu je tento televizor tou pravou volbou pro jakoukoli místnost v domě.
Moderní design splyne s vybavením domova
? Mimořádně tenký a úzký televizor dokonale padne do kterékoli místnosti
Vždy jasný a živý LCD obraz
? Televizor HD Ready s technologií Digital Crystal Clear pro hloubku a čistý obraz
? Vynikající obraz LED s nízkou spotřebou energie
? Dynamický kontrast 150 000:1 pro neuvěřitelné bohaté detaily černé
Zážitek z autentického a čistého zvuku
? Slyšte každé slovo s technologií Clear Sound
Jednoduchá možnost digitálního připojení
? Hladké připojení se 2 vstupy HDMI a připojením Easylink
? Integrovaný tuner MPEG-4 pro příjem HD bez set-top boxu
? Vstup pro počítač umožňuje používat televizor rovněž jako počítačový monitor
Zelenější každý den
? LED televizory jsou až o 40 % energeticky úspornější než běžné LCD televizory
Přednosti
Mimořádně tenký a úzký televizor
Technologie Digital Crystal Clear
LED
Dynamický kontrast 150 000:1
Clear Sound
2 vstupy HDMI s funkcí EasyLink
Vstup pro počítač (HDMI a VGA)
Integrovaný DVB tuner MPEG 4
Energeticky úsporné LED
Energetická třída B
Energetická nálepka EU
Specifikace:
Obraz/displej
?Displej: Podsvícení displeje Edge LED
?Úhlopříčka obrazovky: 26 palců / 66 cm
?Rozlišení panelu: 1366 x 768p
?Poměr stran: 16:9
?Jas: 400 cd/m2
?Nejvyšší poměr svítivosti: 65 %
?Dynamický kontrast obrazovky: 150 000:1
?Reakční doba (typická): 5 ms
?Vylepšení obrazu: Technologie Digital Crystal Clear, Active Control
Zvuk
?Výstupní výkon (RMS): 10 W (2 × 5 W)
Možnosti připojení
?Počet připojení HDMI: 2
?EasyLink (HDMI-CEC): Systém v pohotovostním režimu, Přehrávání stisknutím jednoho tlačítka
?Počet komponentních vstupů (YPbPr): 1
?Počet konektorů Scart (RGB/CVBS): 1
?Počet připojení AV: 1
?Počet portů USB: 1
Multimediální aplikace
?Multimediální připojení: USB
?Formáty přehrávání videa: H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4
?Formáty přehrávání hudby: MP3
?Formáty přehrávání obrazu: JPEG
Podporovaná rozlišení
?Vstupy z počítače: až 1920 x 1080 při 60 Hz
?Video vstupy: 24, 25, 30, 50, 60 Hz, až 1920 x 1080p
Pohodlí
?Elektronický programový průvodce (EPG): Průvodce EPG na 8 dnů
?Snadná instalace: Průvodce instalací kanálů, Průvodce připojením zařízení, Průvodce nastavením
?Snadné použití: Sdružené tlačítko Home
?Teletext: Teletext Smart text 1000 stránek
?Možnost aktualizace firmwaru: Průvodce aut. aktualizacemi firmwaru, Aktualizace firmwaru přes USB
Tuner/příjem/vysílání
?Digitální příjem: DVB-C MPEG2*, DVB-C MPEG4*, DVB-T MPEG2*, DVB-T MPEG4*
?Přehrávání videa: NTSC, PAL, SECAM
Spotřeba
?Napájení ze sítě: 220?240 V stř.; 50/60 Hz
?Okolní teplota: 5 °C až 35 °C
?Značka energetické třídy: B
?Spotřeba dle energetické nálepky EU: 33 W
?Spotřeba energie v pohotovostním režimu: Rozměry
?Rozměry krabice (Š x V x H): 545 x 750 x 144 mm
?Rozměry sady (Š x V x H): 641,5 x 428,3 x 38,7 mm
?Rozměry přístroje se stojanem (Š x V x H): 641,5 x 428,3 x 166,4 mm
?Hmotnost výrobku: 8,3 kg
?Hmotnost výrobku (+ podstavec): 8,98 kg
?Kompatibilní s montáží na stěnu VESA: 100 x 100 mm