Televize SONY KDL-40EX705 černá
Český návod k použití Televize SONY KDL-40EX705 černá - * 40" (102cm) LCD TV Full HD 1080, Wi-Fi
Návod k použití Televize SONY KDL-40EX705 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SONY KDL-40EX705 černá
Český návod SONY k použití výrobku Televize SONY KDL-40EX705 černá udává:
6) Značka: SONY
7) EAN kód: 4905524645781
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* 40" (102cm) LCD TV Full HD 1080, Wi-Fi? Ready, Edge LED, Motionflow 100Hz a ekologické funkce
* Tenká obrazovka Edge LED a jemný a plynulý obraz
* Podpora technologie Wi-Fi? umožňuje přístup k online službám
* Snímače pro úsporu energie a další ekologické funkce
* Vestavěný multifunkční tuner HD
Charakteristika
* Technologie Motionflow 100Hz s redukcí rozmazání obrazu ? vychutnejte si plynulý, ostrý obraz v rychlých scénách, jako je sport nebo akční filmy, díky čtyřikrát většímu počtu snímků než u běžných 50Hz televizorů