Mikrovlnná trouba GALLET FMOE231SM nerez
Český návod k použití Mikrovlnná trouba GALLET FMOE231SM nerez - * mikrovlnná trouba * kapacita
Návod k použití Mikrovlnná trouba GALLET FMOE231SM nerez
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Mikrovlnná trouba GALLET FMOE231SM nerez
Český návod GALLET k použití výrobku Mikrovlnná trouba GALLET FMOE231SM nerez udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku GALLET
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis GALLET
6) Značka: GALLET
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* mikrovlnná trouba
* kapacita trouby 23 l
* mikrovlnný výkon 800 W
* elektronické ovládání
* 5 stupňů výkonu
* funkce rozmrazování
* 10 nastavení automatického menu
* rychlý start
* dětská pojistka
* časovač 95 min.
* otočný talíř 270 mm
* 24 h. hodiny
* nerezový vnitřní prostor
* příkon 1450 W
* hlučnost < 60 dB
* napětí 230 V ~ 50 Hz