Monitor s TV SAMSUNG T27A950 (LT27A950EX/EN) černý
Český návod k použití Monitor s TV SAMSUNG T27A950 (LT27A950EX/EN) černý - Stylový HD-TV monitor
Návod k použití Monitor s TV SAMSUNG T27A950 (LT27A950EX/EN) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor s TV SAMSUNG T27A950 (LT27A950EX/EN) černý
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor s TV SAMSUNG T27A950 (LT27A950EX/EN) černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071255965
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Stylový HD-TV monitor, který splní vaše veškeré multimediální požadavky.
* - Nová úroveň kvality obrazu s ohromným rozsahem dynamického kontrastu.
* - Technologie PIP umožňuje snadný multitasking.
Parametry a specifikace
* Velikost obrazovky: 27"
* Panel: TN + LED
* Ultra clear panel: Ano
* Rozlišení: 1 920 x 1 080
* Jas: 300 cd/m2
* Kontrastní poměr: Mega dynamický kontrast
* Doba odezvy: 3 ms
* Úhel pohledu (horizontální/vertikální): 170° / 160° (CR > 10)
* Počet barev: 16,7 mil.
* Synchronizační signál: Samostatně H a V, kompozitní
* Multimediální reproduktory: Ano, 7W x 2 (Dolby Digital plus pulse, dts2.0, SRS TheaterSound HD)
* Samsung 3D: Ano
* 3D zvuk: Ano
* Smart TV: Ano
* Rozšířené PVR: Ano
* Allshare (Powered by DLNA): Ano
* ConnectShare? (USB2.0): Ano
* EPG: Ano
* Teletext: Ano
* Anynet+ (HDMI-CEC): Ano
* Uživatelské rozhraní: Neo UI
* Digitální zvukový filtr: Ano
* BD wise: Ano
* InstaPort S: Ano
* Automatické vyhledávání programů: Ano
* Hodiny a on/off časovač: Ano
* Automatické vypnutí: Ano
* Automatická hladiny zvuku: Ano
* Titulky: Ano
* Herní mod: Ano
* PiP: Ano
* Časovač vypnutí: Ano
* Hotelový mod: Ano
* TV tuner: DVB-T/T2/C vestavěný
* CL+ slot:: Ano
* Konektory:
* 1x Audio výstup Mini-Jack
* 1x Component vstup (Y/Pb/Pr)
* 1x Compozitní vstup
* 1x Digital Audio výstup (Optický)
* 1x Composite In (AV)
* 1x Ethernet LAN
* 1x Sluchátkový výstup
* 2x HDMI
* 1x PC Audio In (Mini Jack)
* 1x RF vstup (Terrestrial/Cable vstup)
* 2x USB
* 1x CL slot
* 1x Scart
* Barva: Rubínová černá
* Spotřeba energie: 80 W (Typ)
* Pohotovostní režim (DPMS): < 1 W (Typ)
* Další doplňky: Dálkové ovládání (TM1060) + 2x baterie
* Možnost upevnění na stěnu: Ne
* Rozměry produktu (s podstavcem, Š x V x H): 621 x 474 x 185.5 mm
* Přepravní rozměry (Š x V x H): 691 x 543 x 216 mm