Monitor SAMSUNG S27A550U (LC27A550US/EN) černý
Český návod k použití Monitor SAMSUNG S27A550U (LC27A550US/EN) černý - 27" Samsung C27A550U
Návod k použití Monitor SAMSUNG S27A550U (LC27A550US/EN) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG S27A550U (LC27A550US/EN) černý
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG S27A550U (LC27A550US/EN) černý udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071285245
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
27" Samsung C27A550U
Parametry a specifikace:
Technologie:
TN
Úhlopříčka:
27"
Rozlišení:
1920 x 1080 bodů / 60 Hz (16:9)
Doba odezvy:
GTG: 2 ms
Kontrast:
Dynamicky: 5 000 000:1
Jas:
300 cd/m2
Pozorovací úhly:
Horizontálně / vertikálně: 170° / 160°
Počet barev:
16,7 milionu
Konektory:
1x HDMI
1x VGA 15pinový D-Sub
1x USB 3.0
Podstavec:
Výškové nastavení: 27 až 102 mm