Notebook ASUS Eee X101H-WHITE028S bílý
Český návod k použití Notebook ASUS Eee X101H-WHITE028S bílý - Země Servisní li
Návod k použití Notebook ASUS Eee X101H-WHITE028S bílý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Notebook ASUS Eee X101H-WHITE028S bílý
Český návod ASUS k použití výrobku Notebook ASUS Eee X101H-WHITE028S bílý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ASUS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ASUS
6) Značka: ASUS
7) EAN kód: 884840929772
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Země Servisní linka Provozní hodiny
Česká republika 00420 596 766 888 08:00-17:00 Po ~ Pá
Slovenská republika 00421 232 162 621 08:00-17:00 Po ~ Pá
Eee X101H
Processor Intel ATOM N455 1.66G
Operating System Windows 7 Starter (32bit)
Chipset Intel? MN10
On board Memory N/A
Memory Slot 1x
System memory DDRIII 1066 1GB *1
Storage 2.5" SATA 320GB 5400rpm
Display 10.1" LED-backlit TFT LCD Display resolution: 1024x600 / 16:9 Display type: (Typical 200-nit) 16ms response time NTSC:45%
LCD Type Anti-Glare
Video Graphic Internal UMA
Video Camera 0.3 Mega Pixel web camera
Built-in TV-Tuner N/A
FingerPrint N/A
Wireless 802.11 bgn
3G N/A
Lan 10/100 Mbps
Card Reader MMC/ SD(SDHC)
USB Port 2x USB 2.0
Interface "1x Mic-in/Headphone-out jack
1x RJ45 LAN Jack for LAN insert
1x VGA Port (D-Sub)"
Audio "Built-in stereo speaker
Built-in microphone"
Weight (g) 1Kg with 3Cell Battery
Dimension 262X180X22 mm
AC Adapter "30W AC Adapter
Output : 19V DC, 21.58A, 30W
Input : 100~240V AC, 50/60Hz universal"