Adaptér COOLER MASTER Adaptér napájecí (RP095-USNAA1-EU)
Český návod k použití Adaptér COOLER MASTER Adaptér napájecí (RP095-USNAA1-EU) - univerzální NT
Návod k použití Adaptér COOLER MASTER Adaptér napájecí (RP095-USNAA1-EU)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Adaptér COOLER MASTER Adaptér napájecí (RP095-USNAA1-EU)
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku COOLER MASTER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis COOLER MASTER
6) Značka: COOLER MASTER
7) EAN kód: 4719512021804
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
univerzální NTB adaptér CoolerMaster USNA 95W Slim Type, cable management Model RP-095-USNA-A1 Dimension (W / H / D) 62 x 17 x 104 mm / 2.4 x 0.7 x 4.1 inch Input Voltage 100 - 240Vac full range Input Frequency Range 50 - 60Hz Efficiency Up to 90% Protections OVP / OTP / OCP / OPP / SCP Output Rating 18 ~ 20Vdc / 19Vdc 4.74A 4.75 ~ 5.25Vdc / 5Vdc 1A Output Power Total 95W / Peak 150W LED Indicator Green LED for power on Red LED for USB charge Operation Temperature 0 ~ 40oC Weight Net Weight: 166 g / 0.36 lbs Gross Weight: 500 g / 1.1 lbs http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=6672