Adaptér FORTRON NB Q90 PLUS (PNA0901200) bílý
Český návod k použití Adaptér FORTRON NB Q90 PLUS (PNA0901200) bílý - Nový tenký (1,89 cm) a leh
Návod k použití Adaptér FORTRON NB Q90 PLUS (PNA0901200) bílý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Adaptér FORTRON NB Q90 PLUS (PNA0901200) bílý
Český návod FORTRON k použití výrobku Adaptér FORTRON NB Q90 PLUS (PNA0901200) bílý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku FORTRON
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis FORTRON
6) Značka: FORTRON
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Nový tenký (1,89 cm) a lehký (215 g) adaptér NB Q90 PLUS je určen pro napájení notebooků a různých USB zařízení. Je vybaven systémem EZ cable management, díky němuž lze sbalit za pouhé dvě sekundy a k dispozici je ve 3 atraktivních barvách: bílé, černé a růžové. Hlavní vlastnosti produktu: * Kompatibilita s většinou notebooků hlavních výrobců * Kompatibilní s přenosnými počítači používajícími napájení 18~20 V stejnosměrně * Výstup hlavní kabel: 19 V, 4,47 A (celkový výkon 90W) * Výstup USB port: 5,1 V, 1 A * 9 vyměnitelných koncovek pro připojení k nejrůznějším modelům přenosných počítačů * EZ-Cable Management * Snadno přenositelný díky tenkému designu - tloušťka jen 18,9 mm * vestavěný USB sleep a charge port pro napájení dalších zařízení (umožňuje napájet zařízení i tehdy, je-li notebook uspán nebo zcela vypnut) * Vysoká účinnost (> 90 %) s úplnou ochranou obvodů * Kompletní ochrana: OCP, OVP, SCP a OTP * Cestovní ochranný obal * Chytrý LED indikátor * ECO-friendly adaptér * Napětí na vstupu: Střídavé napětí 100-240 V (adaptér je použitelný po celém světě) * Zařízení splňuje veškeré potřebné certifikace: TUV /GS, FCC, CE , CB , UL /cUL ,BSMI , GOST * Rozměry (d x š x v): 135 x 72,5 x 18,9 mm * Hmotnost: 215 g * Retailové balení * Kvalita značky Fortron Obsah balení: * Univerzální napájecí adaptér Forton NB Q90 PLUS * 9 vyměnitelných koncovek * Cestovní ochranný obal * Síťový napájecí kabel