Mraznička AEG-ELECTROLUX Arctis A60120GS4 bílá
Český návod k použití Mraznička AEG-ELECTROLUX Arctis A60120GS4 bílá - * Volně stojící šuplíková
Návod k použití Mraznička AEG-ELECTROLUX Arctis A60120GS4 bílá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Mraznička AEG-ELECTROLUX Arctis A60120GS4 bílá
Český návod AEG-ELECTROLUX k použití výrobku Mraznička AEG-ELECTROLUX Arctis A60120GS4 bílá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku AEG-ELECTROLUX
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis AEG-ELECTROLUX
6) Značka: AEG-ELECTROLUX
7) EAN kód: 7332543019960
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Volně stojící šuplíková mraznička
* Energetická třída: A
* Spotřeba energie: 0,362 kWh/24h
* Předpokládaná roční spotřeba energie: 132 kWh/rok
* Hrubý / čistý objem mrazničky **** : 110 / 92 l
* Zmrazovací kapacita: 14 kg/24h
* Akumulační doba: 24 h
* Hlučnost podle IEC704-3: 39 dB
* Chladivo: R600a
* Příkon: 120 W
* Požadované jištění: 10 A
* Napetí 230-240 V
* Frekvence 50 Hz