Pračka Zanussi ZWS 2105 W
Český návod k použití Pračka Zanussi ZWS 2105 W - * Max. množství prádla 4,5 kg * Max. rychlost
Návod k použití Pračka Zanussi ZWS 2105 W
Český návod k použití Pračka Zanussi ZWS 2105 W je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Pračka Zanussi ZWS 2105 W nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Pračka Zanussi ZWS 2105 W, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce ZANUSSI. Přečtěte si také diskuzi k Pračka Zanussi ZWS 2105 W.
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Pračka Zanussi ZWS 2105 W
Český návod ZANUSSI k použití výrobku Pračka Zanussi ZWS 2105 W udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ZANUSSI
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ZANUSSI
6) Značka: ZANUSSI
7) EAN kód: 7332543001767
Jste-li majitelem Pračka Zanussi ZWS 2105 W od ZANUSSI a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Pračka Zanussi ZWS 2105 W -
* Max. množství prádla 4,5 kg
* Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1000
* Spotřeba energie: 0.95 kWh
* Spotřeba vody - bavlna 60°C (l): 40
* Energetická třída: A
* Účinnost praní: A
* Účinnost odstřeďování: C
* Zbytková vlhkost 58.2 %
* Hlučnost při praní podle IEC704-3 58dB
* Elektronické ovládání
* Příkon: 2200
* Napětí: 230 V
* Frekvence: 50 Hz
* Požadované jištění: 10 A
* Délka přívodního kabelu: 1,25 m
* Materiál nádrže: Carboran
* Barva: Bílá
* Rozměry (V x Š x H): 85 x 60 x 44 cm
* Čistá hmotnost 60,5 kg
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Pračka Zanussi ZWS 2105 W
Vložit nový příspěvek Pračka Zanussi ZWS 2105 W
Předmět: Získat návod
Datum: 2012-01-25 21:16:08Autor: KR
Dobrý den,
mohli byste mi prosím zaslat návod na pračku Zanussi ZWS 2105 W?
Nebo informovat,kde bych mohla návod sehnat?
Předem děkuji
Odpovědět
Předmět: navod na pračku
Datum: 2012-05-19 17:37:53Autor: hanka
Dobrý dem mužu po prosit o zlaslaní návodu pro tym pračky zanussi ZWS 2105 W předem děkuji
Odpovědět
Předmět: Návod na pračku
Datum: 2012-07-23 09:00:27Autor: Andrea
Dobrý den,
Předem děkuji
Předmět: Návod
Datum: 2012-08-16 17:59:42Autor: Petra Štérová
Předmět: Manuál Zanussi ZWS2105W
Datum: 2015-09-02 23:06:06Autor: Ivana Chodurová
Vložit dotaz nebo reakci k Pračka Zanussi ZWS 2105 W