Reprosoustava PANASONIC SB-TP100E-S černo
Český návod k použití Reprosoustava PANASONIC SB-TP100E-S černo - TECHNICKÉ SPECIFIKACE PŘEDNÍ
Návod k použití Reprosoustava PANASONIC SB-TP100E-S černo
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Reprosoustava PANASONIC SB-TP100E-S černo
Český návod PANASONIC k použití výrobku Reprosoustava PANASONIC SB-TP100E-S černo udává:
6) Značka: PANASONIC
7) EAN kód: 5025232399086
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
PŘEDNÍ / ZADNÍ
* Počet reprosoustav v sadě 4
* Sestava 3-pásmové, 4 repro, basreflex
* Basový reproduktor 8 cm, 2 x
* Výškový reproduktor 2,5 cm, polokulový
* Super Sonic výškový 1,2 cm, typ dome
* Příkon (hudební) 200W
* Příkon (DIN) 100W
* Úroveň síly zvuku 82,5 dB/W (1m)
* Frekvenční rozsah 80 Hz - 100 kHz (-16 dB)
- ROZMĚRY / HMOTNOST
* Šířka (mm) 296
* Výška (mm) 1183 (min)
* Hloubka (mm) 265
* Hmotnost (kg) 8,2
CENTRÁLNÍ
* Počet reprosoustav v sadě 1
* Sestava 3-pásmové, 5 repro, Bass-reflex
* Basový reproduktor 5 cm, 4 x
* Příkon (hudební) 200W
* Příkon (DIN) 100W
* Úroveň síly zvuku 82 dB/W (1m)
* Frekvenční rozsah 90 Hz - 50 kHz (-16dB)
* Magneticky stíněno
- ROZMĚRY / HMOTNOST
* Šířka (mm) 432
* Výška (mm) 66
* Hloubka (mm) 105
* Hmotnost (kg) 1,8
SUBWOOFER
* Počet reprosoustav v sadě 1
* Sestava 1-pásmové, 1 repro, Bass-reflex
* Basový reproduktor 17 cm
* Příkon (hudební) 200W
* Příkon (DIN) 100W
* Úroveň síly zvuku 81 dB/W (1m)
* Frekvenční rozsah 32 Hz - 300 Hz (-16dB)
* Vestavěný zesilovač Ano/(100W/0,9%THD)