Televize PHILIPS 40PFL5625H
Český návod k použití Televize PHILIPS 40PFL5625H - * Televizor Full HD TV s technologií Pixel P
Návod k použití Televize PHILIPS 40PFL5625H
Televize PHILIPS 40PFL5625H
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize PHILIPS 40PFL5625H
Český návod PHILIPS k použití výrobku Televize PHILIPS 40PFL5625H udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PHILIPS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PHILIPS
6) Značka: PHILIPS
7) EAN kód: 8712581545314
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Televize PHILIPS 40PFL5625H -
* Televizor Full HD TV s technologií Pixel Plus HD pro lepší detaily a jas
* Vynikající obraz LED s nízkou spotřebou energie
* 100Hz LCD, odezva 2 ms s dokonalou ostrostí pohybu
* HD Natural Motion pro velice plynulý pohyb ve filmech s plným vysokým rozlišením
* Systém 2.1 pro 40W prostorový zvuk (2 x 10W plus virtuálních 20 W)*
* Slyšte každé slovo s technologií Clear Sound
* Hladké připojení se 3 vstupy HDMI a připojením Easylink
* USB pro přehrávání fantastických multimédií
* Integrovaný tuner MPEG-4 pro příjem HD bez set-top boxu
* LED je až o 40 % energeticky úspornější než běžné televizory LCD
* Po vypnutí spotřeba energie 0 W
Obraz/displej
* Poměr stran: Širokoúhlá obrazovka
* Jas: 450 cd/m2
* Dynamický kontrast obrazovky: 500 000:1
* Reakční doba (typická): 2 ms
* Úhel sledování: 176o (H) / 176o (V)
* Úhlopříčka obrazovky: 40 palec / 102 cm
* Displej: LCD Full HD, přímé LED podsvícení
* Rozlišení panelu: 1920 x 1080p
* Vylepšení obrazu: Pixel Plus HD, Active Control + světelný senzor, Zdokonalení barev, 100Hz Clear LCD, Digital Noise Reduction, Zdokonalená funkce Dynamic contrast, zdokonalení přechodů jasu, Redukce artefaktu MPEG, Redukce šumu 2D/3D, Zpracování 1080p 24/25/30 Hz, Zpracování 1080p 50/60 Hz, HD Natural Motion, Podsvícený LED displej
* Vylepšení obrazovky: Obrazovka s antireflexní vrstvou
Podporovaná rozlišení
* Vstupy z počítače: až 1 920 x 1 080 při 60 Hz
* Video vstupy: až 1 920 x 1 080, 24, 25, 30, 50, 60 Hz
Zvuk
* Výstupní výkon (RMS): 20 W
* Zvukový systém: Mono, Stereo NICAM, Stereo
Pohodlí
* Dětská pojistka: Dětská pojistka + Rodičovský zámek
* Hodiny: Časovač
* vylepšení připojení: Propojení Easy Link
* Elektronický programový průvodce (EPG): Průvodce Now + Next EPG*
* Teletext: Teletext s pamětí 1 200 stránek
* Možnost aktualizace firmwaru: Průvodce aut. aktualizacemi firmwaru, Aktualizace firmwaru přes USB
* Multimédia: Aut. brzda kabelu USB, Prohlížeč médií USB
Multimediální aplikace
* Multimediální připojení: Norma pro paměťové karty USB
* Formáty přehrávání obrazu: JPEG
* Formáty přehrávání hudby: MP3
* Formáty přehrávání videa: Podpora kodeků:, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4
Tuner/příjem/vysílání
* Vstup antény: Koaxiální vstup 75 ohmů (IEC75)
* systém TV příjmu: PAL I, PAL B/G, PAL D/K, SECAM B/G, SECAM D/K, SECAM L/L', DVB COFDM 2K/8K
* Přehrávání videa: NTSC, SECAM, PAL
* DVB: Pozemní vysílání DVB *, DVB-T MPEG4*, DVB-C MPEG4*
* Pásma tuneru: pásmo Hyperband, kanál S, UHF, VHF
Možnosti připojení
* Konektor Ext 1 Scart: Audio levý/pravý kanál, Vstup kompozitního videa CVBS, RGB
* Konektor Ext 2: Vstup YPbPr, Vstup audio L/P
* vstup VGA: vstup pro počítač, D-sub 15
* HDMI 1: HDMI v1.4 (Zpětný audio kanál)
* HDMI 2: Rozhraní HDMI v1.3
* Čelní / boční přípojky: Rozhraní HDMI v1.3, USB
* Další připojení: Výstup pro sluchátka, Rozhraní Common Interface Plus (CI+)
* Digitální výstup audio: Koaxiální (cinch)
Spotřeba
* Okolní teplota: 5 °C až 35 °C
* Napájení ze sítě: 220-240 V~; 50-60 Hz
* Spotřeba elektrické energie (typická): 84 W
* Spotřeba energie v pohotovostním režimu: Rozměry
* Rozměry přístroje se stojanem (Š x V x H): 977 x 649 x 236 mm
* Hmotnost výrobku: 13,7 kg
* Hmotnost výrobku (+ podstavec): 16,1 kg
* Kompatibilní s montáží na stěnu VESA: 200 x 200 mm