Televize SAMSUNG PS50B560 černá
Český návod k použití Televize SAMSUNG PS50B560 černá - Video * Úhlopříčka obrazovky 50" * Ro
Návod k použití Televize SAMSUNG PS50B560 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG PS50B560 černá
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG PS50B560 černá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Video
* Úhlopříčka obrazovky 50"
* Rozlišení 1.920 x 1.080
* Kontrastní poměr 40.000:1
* Digitální redukce šumu Ano
* Jas 1.500 cd/m²
* FilterBright FilterBright
* Počet barev (zobrazených) Natural True Color (18 bitů)
* Stupně šedé (gradace) 262.144
* Cinema progresivní (režim Film) Ano
* Digitální hřebenový filtr 3D
* Dynamický kontrastní poměr 2.000.000:1
* Antireflexní vrstva Ano
Audio
* Zvukový výstup (RMS) 2 x 10 W
* Basový reproduktor Směrování dolů
* Systém zvukových efektů SRS TruSurround HD a Dolby Digital Plus
Skříň
* Otáčení (vlevo/vpravo) (20˚/20˚)
Funkce
* Časovač vypnutí
* Automatické vypnutí
* Anynet+ (HDMI-CEC)
* Technologie Anti Burn-in
* Teletext (TTXT) 1.000 stran
* Hodiny & zap./vyp. časovač
* Jazyk OSD Evropa, 25 jazyků
* EPG
* Úspora energie
Příslušenství
* Síťový kabel
* Dálkové ovládání TM950
* Baterie
Vstup & výstup (na boku)
* Kompozitní (AV) 1
* HDMI 1
Vstup & výstup (vzadu)
* RF vstup 1
* Komponentní (Y/Pb/Pr) 1
* PC vstup (D-sub) 1
* HDMI 3
* Digitální audio (optické) 1
* Euro Scart 2
Napájení
* Zdroj napájení 220 - 240 V, 50 / 60 Hz
* Spotřeba v pohotovostním režimu < 0,3 W
Rozměry
* Rozměr (ŠxVxH) s podstavcem 1.240 x 822 x 290 mm
* Rozměr (ŠxVxH) bez podstavce 1.240 x 766 x 74 mm