Televize SAMSUNG UE32B7000 černá
Český návod k použití Televize SAMSUNG UE32B7000 černá - Video * Úhlopříčka obrazovky 32" * R
Návod k použití Televize SAMSUNG UE32B7000 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG UE32B7000 černá
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG UE32B7000 černá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Video
* Úhlopříčka obrazovky 32"
* Rozlišení 1.920 x 1.080
* Dynamický kontrastní poměr Mega Contrast
* 1080 24p Real Movie Ano (100 Hz)
* Wide Color Enhancer WCE pro
* 100/200Hz Motion Plus
Audio
* Typ reproduktoru Směrování dolů
* Systém zvukových efektů SRS Trusurround HD a Dolby Digital Plus
* Zvukový výstup (RMS) 2 x 10 W
Funkce
* Časovač vypnutí
* Automatické ladění
* Automatické vypnutí
* Anynet+ (HDMI-CEC)
* Režim Hra
* Teletext (TTXT) 1.000 stran
* Picture-In-Picture (obraz-v-obrazu) 1 tuner PIP
* Hodiny, časovač zapnout/vypnout
* Jazyk Evropa, 25 jazyků
* EPG (Elektronický programový průvodce)
* Internet@TV
* DLNA (podpora)
* Content Library (Přednahraný obsah) (2 G)
* USB2.0 (USB 2.0 Movie)
* BD Wise
* Podpora pro Wireless LAN adaptér
* Smart Content Manager
* Typ dálkového ovládače Infračervené dálkové ovládání
* Uživatelské rozhraní Inteligentní
* Automatická regulace hlasitosti
Systém
* Typ Digitální TV DVB-T/C, MPEG4
* Vestavěný DTV tuner
Příslušenství
* Síťový kabel
* Baterie
* Dálkový ovládač TM970
* Jednoduchý dálkový ovládač
* Instalační CD Ano (bezdrátové připojení pomocí DLNA)
* Úzký Gender kabel Scart / komponentní / AV IN
* Manuál Viz kartu Elektronický návod
Napájení
* Zdroj 220-240 V, 50/60 Hz
* Provozní příkon 85 W
* Stand-by příkon < 0,1 W