Televize TELEFUNKEN TC16D857 černá
Český návod k použití Televize TELEFUNKEN TC16D857 černá - * Úhlopříčka 16" (40cm) * Rozlišení 1
Návod k použití Televize TELEFUNKEN TC16D857 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize TELEFUNKEN TC16D857 černá
Český návod TELEFUNKEN k použití výrobku Televize TELEFUNKEN TC16D857 černá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku TELEFUNKEN
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis TELEFUNKEN
6) Značka: TELEFUNKEN
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Úhlopříčka 16" (40cm)
* Rozlišení 1366x768 pxl, Jas 250 cd/m2, Kontrastní poměr 500:1, Doba odezvy 8 ms
* Pozorovací úhly (hor./ver.) 160°/160°
* HD READY - připravena na HDTV 1080i/720p
* Hřebenový filtr
* DVB-T - zabudovaný digitální tuner s podporou EPG
* Analogový TV tuner PAL/SECAM - B/G, D/K, I/I´, L/L´
* NICAM stereo
* Ekvalizér
* Výstupní výkon 2x3 W
* Fastext
* Časový spínač pro vypnutí, dětská pojistka, hotelový mód (pasivní), kompletní podpora češtiny
* Napájení ze sítě 230V/50Hz
* Příkon v pohotovostním režimu 1 W
* Rozteč otvorů pro upevnění na zeď VESA 75 x 75 mm