Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 500MB, USB 2.0 (TS500GSJ25H2P)
Český návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 500MB, USB 2.0 (TS500GSJ25H2P) - For
Návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 500MB, USB 2.0 (TS500GSJ25H2P)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 500MB, USB 2.0 (TS500GSJ25H2P)
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku TRANSCEND
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis TRANSCEND
6) Značka: TRANSCEND
7) EAN kód: 760557820680
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Features
- Durable anti-shock silicone outer shell
- Advanced internal hard drive suspension system
- High-speed USB 2.0 compliant and backwards compatible with USB 1.1
- One Touch Auto-backup button
- Easy Plug and Play operation ? no drivers required
- Extra-large storage capacity
- USB powered ? no external adapter necessary
- Power saving sleep mode
- High-speed data transfer rates up to 480Mbits per second
- Includes Transcend Elite? backup and security software*
- LED power / data transfer activity indicator
- 3-year Warranty
Specification
Size::
130.8mm × 80.8mm × 21.7mm
Op. Voltage::
USB DC 5V
Op. Temperature::
5°C (41°F) to 55°C (131°F)
Storage Media::
2.5" SATA HDD