Ntb Acer 5612ZWLMi (LX.AXL0X.016) Aspire
Český návod k použití Ntb Acer 5612ZWLMi (LX.AXL0X.016) Aspire - Předinstalovaný operační systém
Návod k použití Ntb Acer 5612ZWLMi (LX.AXL0X.016) Aspire
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Ntb Acer 5612ZWLMi (LX.AXL0X.016) Aspire
Český návod ACER k použití výrobku Ntb Acer 5612ZWLMi (LX.AXL0X.016) Aspire udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ACER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ACER
6) Značka: ACER
7) EAN kód: 4718235077853
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Předinstalovaný operační systém
* Originální Windows Vista? Home Premium
Procesor a čipová sada
* Mobilní technologie Intel? Centrino? Duo
* Procesor Intel? Core? Duo T2060 s 2MB L2 Cache 1,6GHz
* Čipová sada Intel? 945PM/GM Express s 667MHz FSB
Operační paměť
* 2x 512MB DDRII, rozšiřitelná až na 4 GB použitím 2 modulů DIMM (dualchannel)
Pevný disk
* ATA (5400 ot.)
* 80GB
Optická mechanika
* DVD-RW Super Multi Double Layer drive
Displej
* 16,7 miliónů barev
Grafika
* Hardwarová podpora MPEG-2/DVD
* Technologie Aspire CinemaVision? pro kvalitnější zobrazení videa (Aspire Arcade)
* Technologie Aspire ClearVision? pro kvalitnější zobrazení fotografií (Aspire Arcade)
Multimédia
* Audio systém se dvěma reproduktory
* Podpora S/PDIF (Sony/Philips Digital Interface)
* Podpora Intel? High-Definition audio
* Kompatibilní s Blaster Pro? a MS-Sound
* Integrovaný mikrofon
Komunikace
* 10/100Mbps Fast Ethernet; Wake-on-LAN ready
* 56K ITU V.92 modem; Wake-on-Ring ready
Rozhraní
* 4x USB 2.0
* 1x VGAČtečka karet 5 v 1 (SD/MMC/MS/MS PRO/xD)
* 1x PC Card slot (typu II)
* 1x Modem (RJ-11) port
* 1x Fast Ethernet (RJ-45) port
* 1x reproduktor/sluchátka/line-out jack s podporou S/PDIF
* 1x mikrofon
* 1x line-in jack
* 1x DC-in jack pro AC adaptér1x S-video
Zabezpečení
* Slot pro zámek Kensington
* Heslo pro BIOS, uživatele, administrátora
Napájení a baterie
* Standard řízení spotřeby ACPI 2.0 s podporou úsporných režimů Standby a Hibernation
* 44W 6 článková baterie Li-ion
* 3-pinový 90W AC adaptér
Klávesnice a ukazovací zařízení
* Klávesnice 88-/89 kláves , klávesy pro ovládání kurzoru ve tvaru obráceného ?T?, zdvih klávesy 2,5 mm (min.)