Sluchátka PIONEER SE-CL20U-X-L modrá
Český návod k použití Sluchátka PIONEER SE-CL20U-X-L modrá - * Typ Fully-enclosed / plně uzavřen
Návod k použití Sluchátka PIONEER SE-CL20U-X-L modrá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Sluchátka PIONEER SE-CL20U-X-L modrá
Český návod PIONEER k použití výrobku Sluchátka PIONEER SE-CL20U-X-L modrá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PIONEER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PIONEER
6) Značka: PIONEER
7) EAN kód: 4977729885033
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Typ Fully-enclosed / plně uzavřené stereo sluchátka
* Frekvenční rozsah : 10 - 20.000 Hz
* Impedance : 16 Ί
* Maximální vstupní výkon : 75 mW
* Citlivost : 100 dB/mW
* Průměr reproduktorů : 9 mm
* Jack 3.5 mm L-Type 90° - Typ 3P mini-plug (pozlaceno)