Ntb ASUS K53BR 15.6/E450/640/4G/DVD/ATI/7HP (K53BR-SX055V)
Návod k použití Ntb ASUS K53BR 15.6/E450/640/4G/DVD/ATI/7HP (K53BR-SX055V)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Ntb ASUS K53BR 15.6/E450/640/4G/DVD/ATI/7HP (K53BR-SX055V)
Český návod Asus k použití výrobku Ntb ASUS K53BR 15.6/E450/640/4G/DVD/ATI/7HP (K53BR-SX055V) udává:
6) Značka: Asus
7) EAN kód: 4716659077787
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Ntb ASUS K53BR 15.6/E450/640/4G/DVD/ATI/7HP (K53BR-SX055V) - ASUS K53BR 15.6/E450/640/4G/DVD/ATI/7HP
Model ASUS K53BR-SX055V
15,6?, E450 1,65GHz, 640GB, RAM 4G, DVD, grafika AMD Radeon Mobility HD7470 1GB VRAM, OS Microsoft? Windows? 7 Home Premium 64 bit
Lepší multitasking a vyšší výpočetní výkon s novými procesory AMD Brazos.
HDMI výstup pro připojení FULL HD TV
procesor: AMD dual core E450 (1.65GHz, 1MB, FSB 1066 MHz)
displej: 15,6" HD (1366x768), lesklý
chipset: A50M
systémová paměť: 4GB (1 x 4GB) DDR3 1333MHz rozšířitelné až na 8GB
pevný disk: 640GB SATA, otáčky 5400rpm
optická mechanika: SuperMulti DVDRW DL (podporaDVD-RAM)
síťová karta WLAN b/g/n + LAN 10/100
grafika: AMD Radeon Mobility HD7470 1GB VRAM
ukazovací zařízení: TouchPad
integrovaná numerická klávesnice
zvláštní výbava: bez brašny a myši
šasi plast + hliník
váha 2.60Kg
rozměry: 378 X 253 x X28.3~34.9mm
výdrž baterie až 3,5 hodiny (6ti článková baterie, 5200mAh)
AC adapter: výstup 19V DC, 3.42A, 65W