Počítač Fujitsu Esprimo P2560 E5800/2GB/320/in-VGA/W7-Pro
Návod k použití Počítač Fujitsu Esprimo P2560 E5800/2GB/320/in-VGA/W7-Pro
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Počítač Fujitsu Esprimo P2560 E5800/2GB/320/in-VGA/W7-Pro
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Fujitsu
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Fujitsu
6) Značka: Fujitsu
7) EAN kód: 4051554341923
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Počítač Fujitsu Esprimo P2560 E5800/2GB/320/in-VGA/W7-Pro - Fujitsu PC ESPRIMO P2560 CD E5800(3.2GHz) 2048 320 DVD+-RW W7Pro32bit
Provedení PC skříně Micro Tower
Rodina produktů ESPRIMO P2560
Počet instalovaných procesorů 1 ks
Maximální počet procesorů 1 ks
Typ instalovaného procesoru Intel Pentium E (Dual-Core)
Kód procesoru E5800
Taktovací frekvence procesoru 3,2 GHz
Frekvence sběrnice FSB 800 MHz
Vyrovnávací paměť [L2 cache] 2 MB
Počet instalovaných disků 1 ks
Max. počet disků 1 ks
Kapacita instalovaného pevného disku 320 GB
Typ instalovaného pevného disku SATA II
Instalované ovladače disků 4 x SATA
Kapacita instalované paměti 2048 MB
Maximální kapacita paměti 4096 MB
Typ instalované paměti DDR3
Typ paměti Non-ECC
Frekvence sběrnice paměti 1066 MHz
Počet paměťových slotů 2 ks
Počet volných paměťových slotů 1 ks
Výrobce chipsetu základní desky Intel
Typ chipsetu G41
Integrovaná grafická karta Ano
Typ integrované grafické karty Intel GMA 4500
Integrovaná zvuková karta Ano
Typ integrované zvukové karty Realtek ALC663
Integrovaný síťový adaptér Ano
Typ integrovaného síťového adaptéru 10/100/1000 Mbit/s
WiFi síťová karta Ne
Bluetooth Ne
Počet PCI slotů 2 ks
Počet neobsazených PCI slotů 2 ks
Počet slotů PCI-E 1x 1 ks
Počet volných slotů PCI-E 1x 1 ks
Počet slotů PCI-E 16x 1 ks
Počet volných slotů PCI-E 16x 0 ks
Počet volných externích 3,5 pozic 2 ks
Počet volných interních 3,5" pozic 1 ks
Počet volných 5,25 pozic 2 ks
Vstupní / Výstupní rozhraní
? 1 x serial
? 1 x 15-pin D-Sub (výstup monitoru)
? 1 x mikrofon vstup (vpředu)
? 1 x line out (stereo, 1 Watt)
? 1 x sluchátka výstup (vpředu)
? 1 x line in (mikrofon)
? 1 x RJ-45 (LAN)
? 2 x PS/2
? 8 x USB 2.0
Doplňující informace - USB 2.0/3.0
? 2 x USB 2.0 (přední panel)
? 4 x USB 2.0 (zadní panel)
? 2 x USB 2.0 (volitelne)
Instalované mechaniky DVD?RW Super Multi (+ DVD-RAM) Dual Layer
Napájecí zdroj 300 Watt
Instalovaný operační systém Microsoft Windows 7 Professional 32bit (CZ, SK, ENG)
Programy součástí balení
? Microsoft Office Starter 2010
Další vybavení
? myš
? klávesnice
Šířka 175 mm
Výška 353 mm
Hloubka 425 mm