Monitor SAMSUNG 2233RZ (LS22CMFKFV/SET) černý
Český návod k použití Monitor SAMSUNG 2233RZ (LS22CMFKFV/SET) černý - * Upgraduj svoje PC na pl
Návod k použití Monitor SAMSUNG 2233RZ (LS22CMFKFV/SET) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG 2233RZ (LS22CMFKFV/SET) černý
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG 2233RZ (LS22CMFKFV/SET) černý udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808993214693
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Detail LCD:
* První 120Hz LCD monitor. Umožňuje 3D zobrazení.
* Part number: LS22CMFKFV/EN
* Model: 2233RZ
* Velikost: 22" Wide
* Jas: 300 cd/m2
* Kontrast: 1000:1 (DC 20.000:1)
* Rozlišení: 1680 x 1050
* Doba odezvy 2D / 3D : 3ms (GTG)
* Úhel pohledu (H/V): 170/160
* Vstup signálu: DVI
* Spotřeba: 50 Wattů
* Pohotovostní režim: <1W
Vlastnosti:
* Plug & Play
* Mac kompatabilita: Ano
* Wall-Mount: VESA 100mm
* Barva: lesklá černá
* Speciální vlastnosti: 3D Ready, 120 FPS Support
* Detail: 3D Vision
Minimální systémové požadavky:
* Microsoft? Windows? Vista 32-bit nebo 64-bit
* Intel? Core?2 Duo or AMD Athlon? X2 CPU nebo vyšší
* 1GB paměti (2GB doporučeno)
* 100 MB volného místa na disku
* "GeForce 3D Vision-Ready" zobrazovací jednotky:
Monitory:
* Samsung? SyncMaster 2233RZ 120 Hz LCD display
* ViewSonic? FuHzion? VX2265wm 120 Hz LCD display
* 100 Hz and higher analog CRT