Televize SHARP Quattron LC-46LE820E černá
Český návod k použití Televize SHARP Quattron LC-46LE820E černá - * Full HD LCD TV * X- GEN Pan
Návod k použití Televize SHARP Quattron LC-46LE820E černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SHARP Quattron LC-46LE820E černá
Český návod SHARP k použití výrobku Televize SHARP Quattron LC-46LE820E černá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SHARP
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SHARP
6) Značka: SHARP
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Full HD LCD TV
* X- GEN Panel s technologií čtyř barev Quattron (1920 x 1080 x 4)
* Velikost obrazovky 117 cm (46")
* Systém podsvícení Edge W-LED
* 100 Hz technologie
* Natural Clear technology
* 3D-Y/C separation
* Mega kontrast
* HD Tuner DVB-T/C Tuner MPEG2/MPEG4 H.264
* analogový tuner
* OPC
* EPG
* Automatické ovládáni hlasitosti
* Přehrávání MP3
* JPG přes USB
* Vnitřní paměť 8 GB ? funkce Time shift s nahrávaním až do 150 min (PAL) nebo 60 min (HDTV)
* ultranízka spotřeba energie
* DLNA
* ekologické ovládaní obrazu
* síťový vypínač
* Slot C.I +
* 4x HDMI, 1x SCART, 1x Komponent, 1x Optický digitální výstup
* Systém zvuku Dolby Digital Plus 2.1ch (10W + 10W +15W)