Case EUROCASE ML5485 (ML5485 AX400-60APN)
Český návod k použití Case EUROCASE ML5485 (ML5485 AX400-60APN) - Case EUROCASE ML5485 black/bl
Návod k použití Case EUROCASE ML5485 (ML5485 AX400-60APN)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Case EUROCASE ML5485 (ML5485 AX400-60APN)
Český návod EUROCASE k použití výrobku Case EUROCASE ML5485 (ML5485 AX400-60APN) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku EUROCASE
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis EUROCASE
6) Značka: EUROCASE
7) EAN kód: 8592522031119
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Case EUROCASE ML5485 black/blue 400W Fortron
Parametry
Provedení skříně Midi Tower
S integrovaným zdrojem Ano
Výkon zdroje (ve W) 400
Barva skříně Vícebarevné provedení
Počet pozic 5.25" 3
Počet pozic 3.25" (FDD) 1
Počet pozic 3.25" (HDD) 1
Přední Audio panel Ano
Přední USB panel Ano
Přední FireWire panel Ano
Obecné informace
Eurocase
MidiTower 400W
Popis
5 1/4" viditelné - 3
5 1/4" skryté - 1
3 1/2" viditelné - 1
3 1/2" skryté - 1 (2 - 4 volitelně)
Mainboard - full ATX
Rozšiřující sloty - 7
Typ zdroje - ATX
Zátěž.zdroje - 350 - 700W