Sklokeramická varná deska SAMSUNG C61R2AEE černá/sklo
Český návod k použití Sklokeramická varná deska SAMSUNG C61R2AEE černá/sklo - * sklokeramická va
Návod k použití Sklokeramická varná deska SAMSUNG C61R2AEE černá/sklo
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Sklokeramická varná deska SAMSUNG C61R2AEE černá/sklo
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Sklokeramická varná deska SAMSUNG C61R2AEE černá/sklo udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* sklokeramická varná deska s fazetou 60 cm
* čtyři elektrické plotny High-light
* celkový výkon 7kW
* 2x jednoduchá plotna o průměru 145 mm a výkonu 1,2kW
* 2x jednoduchá plotna o průměru 180 mm a výkonu 1,8kw