Televize Philips 42PFL4007H, LED
Návod k použití Televize Philips 42PFL4007H, LED
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize Philips 42PFL4007H, LED
Český návod Philips k použití výrobku Televize Philips 42PFL4007H, LED udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Philips
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Philips
6) Značka: Philips
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Televize Philips 42PFL4007H, LED - Smart LED TV;
uhl. 42? (107 cm); Full HD (1920 x 1080p);
Digitální tuner DVB-T/C s CI+; Wireless LAN ready; 200Hz Perfect Motion Rate; Pixel Plus HD, Dynamický kontrast 500 000:1,
20W RMS AmbiwOOx, ClearSound; Smart TV Plus: NetTV (Online video, internetový prohlíže, aplikace), Smart Control (Aplikace MyRemote pre iOS a Android, Podpora USB klávesnice a myší), SimplyShare (DLNA, USB), Program (Pause TV, Nahrávání na USB);
1 200-stránkový teletext, 8-denní EPG;
ultratenký design, otočný stoján; světelný senzor,
Energetická třída A+;
Volitelné příslušenství: Wireless LAN adaptér (PTA01);
Kompatibilní držák na stěnu: VESA 400 x 400 mm