Zesilovač PIONEER GM-D7400M
Český návod k použití Zesilovač PIONEER GM-D7400M - * Jednokanálový audio zesilovač monoblok tří
Návod k použití Zesilovač PIONEER GM-D7400M
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Zesilovač PIONEER GM-D7400M
Český návod PIONEER k použití výrobku Zesilovač PIONEER GM-D7400M udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku PIONEER
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis PIONEER
6) Značka: PIONEER
7) EAN kód: 4977729884258
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Zesilovač PIONEER GM-D7400M -
* Jednokanálový audio zesilovač monoblok třídy D s výkonem 800W
Základní charakteristika
* Maximální výstupní výkon: 1x 400W 4 Ohm, 1x 800W 2 Ohm
* Trvalý výstupní výkon: 1x 200W 4 Ohm, 1x 400W 2 Ohm
* Koncový stupeň s tranzistory MOSFET
* RCA terminály
* Reproduktorové svorky: šroubovatelné
* Zkreslení < 0,3 %
* Frekvence: 10 - 240 Hz
* LPF: 40 - 240 Hz
* Rozměry: 225 x 56 x 200 mm (DxVxH)