Domácí kino Sony DAR-RH1000
Český návod k použití Domácí kino Sony DAR-RH1000 - * Stylové domácí kino s DVD rekordérem * záz
Návod k použití Domácí kino Sony DAR-RH1000
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Domácí kino Sony DAR-RH1000
Český návod SONY k použití výrobku Domácí kino Sony DAR-RH1000 udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SONY
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SONY
6) Značka: SONY
7) EAN kód: 4901780954919
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Domácí kino Sony DAR-RH1000 -
* Stylové domácí kino s DVD rekordérem
* záznam na DVD -R/RW, +R/RW, double layer +R, přehrávání mp3 a jpg (z CD)
* HDD 160GB (možnost záznamu HQ+ - až 15 Mbps)
* digitální zesilovač S-Master
* výkon 700W (5x120W+100W)
* zesilovač vestavěný v subwooferu
* regálové širokopásmové reproduktory
* tuner s RDS a 30 předvolbami
* dekordéry Dolby Digital/ Pro Logic II/dts
* Digital Cinema Sound
* multi stereo
* AV SYNC. audio DAC 192kHz/24bit