Vrtačka příklepová ETA 6801 (RVP13/1050)
Český návod k použití Vrtačka příklepová ETA 6801 (RVP13/1050) - * příkon 1050 W * plynulá regul
Návod k použití Vrtačka příklepová ETA 6801 (RVP13/1050)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Vrtačka příklepová ETA 6801 (RVP13/1050)
Český návod ETA k použití výrobku Vrtačka příklepová ETA 6801 (RVP13/1050) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ETA
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ETA
6) Značka: ETA
7) EAN kód: 8590393054404
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* příkon 1050 W
* plynulá regulace otáček 0-1100 l/min., 0-3000 l/min.
* kovová převodová skříň
* průměr sklíčidla 13 mm
* levý/pravý chod - jednoduchá manipulace v materiálech
* možnost vrtání s příklepem
* použitelnost vrtáků: dřevo do 32 mm, zdivo do 16 mm, kov do 13 mm