Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100)
Český návod k použití Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100) - Zdroj AURUM 500W splňuje prestižní
Návod k použití Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100)
Český návod k použití Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100) je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100) nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100), databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce FORTRON. Přečtěte si také diskuzi k Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100).
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100)
Český návod FORTRON k použití výrobku Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku FORTRON
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis FORTRON
6) Značka: FORTRON
7) EAN kód: 4711140481647
Jste-li majitelem Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100) od FORTRON a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Zdroj AURUM 500W splňuje prestižní nezávislou certifikaci 80PLUS Gold, která označuje zdroje disponující mimořádnou elektrickou účinností vyšší než 90 %. Vyznačuje se také zcela novým provedením těla zdroje s využitím designu Arrow Flow a granitovou barvou doplněnou o žluté prvky. Zdroj AURUM 500W má zcela nový design elektroniky, vlastního těla zdroje i vnějšího balení a je postaven na několika unikátních technologiích společnosti FSP Fortron. Například vlastní nový integrovaný obvod (MIA IC, Multipe Intelligence Ability), který byl vyvíjen po dobu 3 let a následně patentován. Garantuje celou řadu zefektivňujících a ochranných mechanismů ? pulzně šířkovou modulaci, vypnutí zdroje při nulovém odběru, korekci účiníku, dvouokruhovou ochranu proti přepětí, POST SR nebo funkci Active Clamp. Inovativní řešení elektroniky činí ze zdroje AURUM 500W kompaktní, vysoce výkonný a maximálně bezpečný produkt. AURUM 500W využívá také jedinečný chladicí systém Arrow Flow. Nově navržené otvory pro ventilaci umožňují přirozenou aerodynamiku a uchovávají zdroj chladnější než kdykoli předtím. Navíc je použit moderní větrák typu Fluid Dynamic Bearing. Díky těmto invoacím je AURUM schopen nabínout perfektní rovnováhu mezi akustikou, efektivním chlazením a životností. Hlavní vlastnosti: * Skutečných 500 W * Splňuje specifikaci 80PLUS GOLD * Zdroj standardu ATX 12V 2.3 & EPS 12V 2.92 s certifikací 80PLUS GOLD * 2 x +12V nezávislé větve * Vysoce kvalitní Japonské kondenzátory do 105 °C * Kompatibilní s procesory Intel Core i7 a AMD Athlon II * ATI CrossFireX? Ready Certified * NVIDIA? SLI? Ready Certified * Full Range (vstup 110 - 230 V) - určen pro použití po celém světě * Kompletní ochrana (OVP, OCP, SCP, OPP, OTP - ochrana proti přepětí, nadproudová ochrana, ochrana proti zkratu, ochrana proti přetížení výkonu, ochrana proti přehřátí) * Aktivní PFC - zdroj je ohleduplný k životnímu prostředí * Vysoká elektrická efektivita - vyšší než 90 % při 50procentním zatížení * Spotřeba při standby modu Konektory: * 20+4 pin do MB * 4+4 pin (12V) EPS konektor * 5 x SATA * 4 x PATA * 1 x FDD * 2 x 6+2pin PCI-E Obsah balení: * zdroj AURUM 500 W * síťová šňůra * šroubky pro připevnění do počítače * manuál * barevná retailová krabice
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100) - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Zdroj FORTRON AURUM 500W (PPA5003100)