Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný
Český návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný -
Návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný
Český návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce TRANSCEND. Přečtěte si také diskuzi k Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný.
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný
Český návod TRANSCEND k použití výrobku Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku TRANSCEND
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis TRANSCEND
6) Značka: TRANSCEND
7) EAN kód: 0760557813378
Návod k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5
Jste-li majitelem Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný od TRANSCEND a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Transcend StoreJet 25C je elegantní přenosný disk business designu, který díky jeho kompaktním rozměrů (124 mm dlouhý a 78 mm široký a pouhých 14 mm tlustý) upoutat pozornost. Modní SJ25C se může pochlubit obrovskou úložnou kapacitu a luxusní vzhlledem z leštěné nerezové oceli, zároveň je opatřen texturovanou protiskluznou podložkou, která pohlcuje vibrace. USB 2.0 rozhraní poskytuje přenosovou rychlost až 480Mb/s. K disku je dodáván užitečný software StoreJet elite, jehož pomocí můžete své data automaticky při zálohování šifrovat, synchronizovat zvolené slošky či data komprimovat . Transcend StoreJet 25C podporuje všechny běžně používané operační systémy, včetně Windows 2000 / XP / Vista / 7, Mac a Linux.
Charakteristika:
- vysokorychlostní USB 2.0 (zpětně kompatibilní s USB 1.1)
- instalace Plug and Play
- vysoká mobilita
- přibalen software pro správu dat (není určen pro neanglicky mluvící země)
- napájeno přes USB port.
- LED diody indikují zapnutí a přenos dat
Specifikace:
Rozměry: 124.00mmx78.00mmx14.00mm
Hmotnost: 173g
Typ disku: SATA
Otáčky: 5400
Buffer: 8MB
Provozní napětí: DC 5V z USB portu
Provozní teplota: 5 °C to 55 °C
Rozhraní: USB2.0
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Externí pevný disk TRANSCEND StoreJet 2,5" 25C 320GB USB2.0 (TS320GSJ25C) černý/stříbrný