NÁVODY a MANUÁLY | Hledáte uživatelský manuál nebo návod k použití? | dětský nábytek | hodinky | kočárky | recenze | kosmetika | hračky |
Český manuál a návod

Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml

Český návod k použití Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml - Femino
               

 

Návod k použití Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml

Český návod k použití Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!


Náš server Vám pomůže s užíváním Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml, databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce AROMEDICA. Přečtěte si také diskuzi k Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml.

Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml
Český návod AROMEDICA k použití výrobku Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml udává:


1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku AROMEDICA
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis AROMEDICA
6) Značka: AROMEDICA
7) EAN kód: 8595084322404
Návod k použití Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml

Jste-li majitelem Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml od AROMEDICA a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)

Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml -
Feminol je přípravek pro každodenní použití, všechny generace a obě pohlaví. Působí přirozeně a dlouhodobě na citlivých místech jako ochrana proti bakteriím a plísním. Omezuje pocení a díky vzácným olejům, včetně bulharské růže, účinkuje jako příjemný a dlouhodobě působící parfém a deodorant. Feminol poskytuje dokonalý komfort, neboť udržuje zdravou mikroflóru pohlavní sliznice a zachovává přirozené kyselé prostředí, čímž odstraňuje pocity svědění či pálení. Všechny použité silice mají významný protiplísňový, protibakteriální a protivirový efekt s hojivými účinky.   Produkt Feminol mycí olej pro intimní hygienu obsahuje: Růžový olej - v kombinaci s ostatními složkami má antiseptické účinky a působí též jako sedativní a afrodiziakální silice. Olej pupalky dvouleté - obsahuje nenasycené mastné kyseliny, které mají řadu příznivých účinků na záněty, plísňová onemocnění, projevy ekzémů, lupénku a další kožní potíže, související s nedostatečnou látkovou výměnou. Nízké pH kvalitních rostlinných olejů zajišťuje přirozenou kyselost pohlavní sliznice a tím vysokou míru rezistence proti patogenním bakteriím a plísním. Onemocnění tohoto druhu jsou u nás velmi častá a opakovaně recidivují. Olej z pšeničných klíčků - je bohatý na vitamin E, který působí jako dobrý antioxidant a pomáhá při mnohých onemocnění pokožky a sliznic. Složení: olej ze slunečnice, pupalky dvouleté, vinných semínek a pšeničných klíčků, éterické oleje z růže damašské, pelargónie, pačuli, canangy (canaga odorata - ylang-ylang) a santalového dřeva (santalum album) Jak používat: Malé množství oleje naneste na vlažnou vodou omytou sliznici, čímž vznikne emulze, kterou jemně vetřete do ošetřovaného místa. Poté opláchněte vodou. Feminol je možné použít i jako koupelovou přísadu do lázně dospělých i dětí. Balení: 100 ml Upozornění: Určeno pouze k zevnímu použití. Vedlejší účinky nejsou známy.   V naší nabídce naleznete i další produkty společnosti Aromedica. Další informace o Feminolu naleznete v článku Feminol a Intimed - přírodní oleje pro Vaše zdraví. Doporučujeme kombinovat s přípravkem Intimed.    

Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!

Vložit dotaz nebo reakci k Feminol - mycí olej pro intimní hygienu s růžovým olejem 100 ml

* označené položky jsou povinné, vyplňte je, prosím.
Předmět *:
Jméno *: email:
Text zprávy *:
Opiště kód *: "NAVOD" - (antispamová ochrana)
Chcete-li dostat odpověď na Váš příspěvek, vyplňte
položku "Email". Vaše emailová adresa zde nebude zveřejněna, ani jinak využita.

 

Nápověda Nápověda:

Nenašli jste co jste hledali?
Zkuste Google vyhledávání!
Custom Search

ZNAČKY
Katalog značek - jestliže značku nenaleznete, klikněte zde:
"seznam všech značek"

> CMT
> BOUCHERON
> SHELCORE
> Plastkon
> X-PAD
> MAGIC CAT
> FISKARS
> AUTODESK
> EIZO
> JINYU TIRES
> JOY PARK
> RÖMER
> DAFIKO
> AROMEDICA
> MICHELIN
> CHRISTIAN AUDIGIER
> TOMMY BAHAMA
> ZEKIWA
> ANNICK GOUTAL
> REABAGS
> RYOBI
> VIKTOR & ROLF
> KNORRTOYS
> MANE
> LITE-ON
> LEXAR
> GIATDRAGON
> ENERGY
> ZONER
> ERGOTRON
> AGRO
> ACER
> HTC
> JELÍNKOVÁ
> URBAN MAN

NÁVODY V ČEŠTINĚ
> AUDIO VIDEO TECHNIKA
> BíLá TECHNIKA
> DIGITáLNí FOTO
> KOSMETIKA, PARFéMY, HODINKY
> MOBILNí TELEFONY
> NáBYTEK
> POčíTAčE
> RELAXACE A MASážE
> SPORT, OUTDOOR
> ZáBAVA

NAVODY-MANUALY.cz - Český návod k obsluze a manuály ke stažení
sitemap.xml