Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200)
Český návod k použití Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200) - Univerzální adaptér vhodný pro
Návod k použití Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200)
Český návod k použití Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200) je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200) nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200), databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce FORTRON. Přečtěte si také diskuzi k Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200).
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200)
Český návod FORTRON k použití výrobku Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku FORTRON
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis FORTRON
6) Značka: FORTRON
7) EAN kód: 4711140483825
Jste-li majitelem Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200) od FORTRON a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Univerzální adaptér vhodný pro většinu značek notebooků s max. odběrem do 150 W.
Hlavní vlastnosti produktu:
* Napětí na vstupu: Střídavé napětí 100-240 V (adaptér je použitelný po celém světě)
* Výstup: stejnosměrné napětí 19 V, proud 7,89 A (celkový výkon 150 W)
* Kompatibilní se všemi přenosnými počítači používajícími napájení 18~20 V stejnosměrně
* 8 vyměnitelných koncovek pro připojení k nejrůznějším modelům přenosných počítačů
* Vstupní napětí je jištěno ochrannou pojistkou
* Efektivita vyšší než 87% s úplnou ochranou obvodů
* Praktické cestovní ochranné pouzdro
* Retailové balení
* Česká lokalizace
* Kvalita značky Fortron
* Rozměry (d x š x v): 171 x 72 x 40 mm
* 100% zahořováno
* 100% Hi-Pot testováno
* Odběr při Standby módu méně než 0,5 W
* Zařízení splňuje veškeré potřebné certifikace: UL/CUL, CSA, FCC, TUV, CE, CB, BSMI atd.
* Zařízení splňuje CEC (California Energy Commission) a Energy Star Level V (Power Saving 87%)
Pozn.: Přehled konektorů a jejich popis naleznete v sekci download.
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200) - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Adaptér FORTRON NB 150W, 19V (PNA1500200)