Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC18CAK černá/červená
Český návod k použití Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC18CAK černá/červená - * Středně
Návod k použití Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC18CAK černá/červená
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Aku vrtačka, akušroubovák BLACK-DECKER EPC18CAK černá/červená
6) Značka: BLACK-DECKER
7) EAN kód: 5035048894422
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Středně náročné kutilské venkovní práce a práce v domácnosti
* Vrtání do dřeva, sádrokartonových desek, kovu a plastu
* Zavěšování obrazu
* Opravy v domácnosti
* Montáž nábytku
* Připevnění závěsu a záclon
* Montáž světel a polic
* Napájecí napetí: 18 V
* Typ baterie: Snímatelná
* Kapacita: 1.2 Ah
* Doba nabíjení: 3 hod
* Sklícidlo: Rychloupínací
* Velikost sklícidla: 10 mm
* Polohy spojky: 24
* Mechanismus spojky
* Max. kapacita - drevo: 35 mm
* Max. kapacita - ocel: 10 mm
* Zpetný chod
* Otácky naprázdno: 0-750 ot./min
* Kufrík
* Regulace momentu
* Max. kroutící moment: 12.1 Nm