Monitor Samsung 24'' Central Station C24A650X- USB,LAN,has
Český návod k použití Monitor Samsung 24'' Central Station C24A650X- USB,LAN,has - 24" Central Station Samsung C
Návod k použití Monitor Samsung 24'' Central Station C24A650X- USB,LAN,has
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor Samsung 24'' Central Station C24A650X- USB,LAN,has
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Samsung
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Samsung
6) Značka: Samsung
7) EAN kód: 8806071354378
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Monitor Samsung 24'' Central Station C24A650X- USB,LAN,has - 24" Central Station Samsung C24A650X- USB,LAN,has
Velikost obrazovky 24" (16:9)
Jas 250 cd/m2
Kontrastní poměr 3.000:1
Rozlišení 1.920 x 1.080
Doba odezvy 8 ms (šedá-šedá)
Pozorovací úhel (horizontální/vertikální) Horizontálně: 89 / 89 (typ.), vertikálně: 89 / 89 (typ.)
Color Support 16,7 mil. (skutečné 8bitové barevné rozlišení)
Video signál D-sub, HDMI, bezdrátový, kabelový (USB)
Synchronizační signál Samostatný, kompozitní
Konektor D-sub, HDMI
Spotřeba v běžném režimu 58 (typ.)
Pohotovostní režim (DPMS) 1,0 W (typ.)
Typ Externí adaptér
Plug & Play DDC 2B
Kompatibilita OS Ano
Energy/Environment Mark TCO 5.0, Energy Star
Barva povrchu Matně černá
Zabudovaná funkce Bezdrátové rozpoznání, ekologická úspora energie, aplikace pro více obrazovek, Samsung Magic Bright, Samsung Magic Color, časovač vypnutí, přizpůsobitelné tlačítko, velikost obrazu, mechanický vypínač 0 W, držadlo na přenášení, uspořádání kabelů
USB rozhraní Ano (1 x upstream, 4 x downstream) (2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0)
Audio vstup/výstup Ne
Rozměry sestavy s podstavcem (ŠxVxH) 568 x 418 x 224,5 mm
Rozměry sestavy bez podstavce (ŠxVxH) 568 x 346 x 43 mm
Rozměry balení (ŠxVxH) 640 x 415 x 179 mm
Hmotnost balení 7,2 kg
Typ stojanu Výškově nastavitelný podstavec (150 mm)