Reprosoustava PANASONIC SB-TP1000E-S
Český návod k použití Reprosoustava PANASONIC SB-TP1000E-S - TECHNICKÉ SPECIFIKACE PŘEDNÍ * Po
Návod k použití Reprosoustava PANASONIC SB-TP1000E-S
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Reprosoustava PANASONIC SB-TP1000E-S
Český návod PANASONIC k použití výrobku Reprosoustava PANASONIC SB-TP1000E-S udává:
6) Značka: PANASONIC
7) EAN kód: 5025232404476
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
PŘEDNÍ
* Počet reprosoustav v sadě 2
* Sestava 3-pásmové, 4 repro, Bass-reflex
* Basový reproduktor 8 cm x 2
* Výškový reproduktor 2,5 cm, typ dome
* Super Sonic výškový 1,2 cm, typ dome
* Příkon (hudební) 200W
* Příkon (DIN) 100W
* Úroveň síly zvuku 82,5 dB/W (1m)
* Frekvenční rozsah 65 Hz - 100 kHz (-16 dB)
ROZMĚRY / HMOTNOST
* Šířka (mm) 279
* Výška (mm) 1298 (min)
* Hloubka (mm) 279
* Hmotnost (kg) 12,6
ZADNÍ
* Počet reprosoustav v sadě 2
* Sestava 2-pásmové, 3 repro, Bass-reflex
* Basový reproduktor 8cm x 2
* Příkon (hudební) 200W
* Příkon (DIN) 100W
* Úroveň síly zvuku 82 dB/W (1m)
* Frekvenční rozsah 65 Hz - 50 kHz (-16dB)
* Magneticky stíněno
ROZMĚRY / HMOTNOST
* Šířka (mm) 279
* Výška (mm) 1298
* Hloubka (mm) 279
* Hmotnost (kg) 9,3
CENTRÁLNÍ
* Počet reprosoustav v sadě integrovány do předních reprosoustav
* Sestava 3-pásmové, 3 repro, Bass-reflex
* Basový reproduktor 8 cm
* Středový reproduktor 6,5 cm
* Výškový reproduktor 2,5 cm dome typ
* Impedance 12 ohm
* Příkon (hudební) 100W
* Příkon (DIN) 50W
* Úroveň síly zvuku 80 dB /W (1m)
SUBWOOFER
* Počet reprosoustav v sadě 1
* Sestava 1-pásmové, 2 repro, Bass-reflex
* Basový reproduktor 17 cm x 2
* Úroveň síly zvuku 83 dB/W (1m)
* Frekvenční rozsah 28 Hz - 300 Hz (-16dB)
* Vestavěný zesilovač Ano/(100W/0,9%THD)