Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002)
Český návod k použití Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002) - Fort
Návod k použití Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002)
Český návod k použití Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002) je povinnen přikládat prodejce zboží ke každému výrobku, tuto povinnost jim přikládá zákon.
Pokud manuál k Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002) nebyl přiložen, je to porušení a návod k obsluze by Vám měl prodejce zboží dodat. Databáze návodů je průběžně doplňována uživateli a aktualizovaná o nové manuály - databázi můžete rozšířit i vy - máte-li český návod nebo servisní manuál k tomuto produktu, nahrajte nám jej. Pomůžete tak ostatním uživatelům, děkujeme!
Náš server Vám pomůže s užíváním Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002), databáze je doplňována zkušenými lidmi a fanoušky výrobce FORTRON. Přečtěte si také diskuzi k Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002).
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002)
Český návod FORTRON k použití výrobku Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku FORTRON
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis FORTRON
6) Značka: FORTRON
7) EAN kód: 4711140484150
Jste-li majitelem Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002) od FORTRON a vlastníte návod k použití či servisní manuál pomožte nám rozšířit databázi a nahrajete nám svůj manuál. Pomůžete ostatním uživatelům, hledající návody pro správnou funkci výrobku.
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Fortron EVEREST 700 80PLUS BRONZE je špičkový zdroj s vysokou účinností (> 85%) za výbornou cenu. Jedná se o jeden z nejvyšších modelů v nabídce výrobce Fortron, který získal certifikaci 80PLUS BRONZE. EVEREST 700 80PLUS BRONZE je FullATX zdroj vyhovující poslední specifikaci ATX12V v2.3 - specifikace je zpětně kompatibilní. Dále spňuje specifikaci EPS 12V 2.92 - je jedinečný svými 4*12V větvemi, které uspokojí i nejnáročnější požadavky SLI řešení. Výhodou jsou odjímatelné kabely, které poskytují ještě více flexibility. EVEREST 700 80PLUS BRONZE je kompatibilní s Intel? Core 2 Extreme a AMD Athlon 64 Series sestavami. Je zaručena vysoká spolehlivost, nízká hlučnost, ochrana proti přepětí, nadproudová ochrana a ochrana proti zkratu.
Technická specifikace:
* Skutečných 700 W
* Certifikace 80PLUS BRONZE
* Vysoká účinnost (82%, 85%, 82% (80PLUS BRONZE))
* 4 x 12V nezávislé větve
* Aktivní PFC filtr
* ATX 12V V2.3 ready & EPS 12V V2.92
* Podpora posledních AMD 64 Series CPU, Intel? Core 2 Extreme systémů
* Podpora SLI a Crossfire VGA systémů
* Spotřeba ve standby režimu Popis konektorů:
* 20+4pin konektor pro napájení základní desky
* 4pin 12V (P4): 4pin, 4+4pin konektor (EPS)
* 5 x PATA
* 6 x SATA
* 1 x Floppy 4Pin
* 1 x 6Pin PCI-Express
* 1 x 6+2Pin PCI-Express
Diskuse Otázky a odpovědi týkájící se českého návodu k použití Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002) - k tomuto výrobku není položena žádná otázka - buďte první!
Vložit dotaz nebo reakci k Zdroj FORTRON EVEREST 700W 85PLUS BRONZE, EPS, modular (PPA7001002)