Monitor SAMSUNG S23A750D (LS23A750DS/EN)
Český návod k použití Monitor SAMSUNG S23A750D (LS23A750DS/EN) - Obrazovka Úhlopříčka* 58.4 cm
Návod k použití Monitor SAMSUNG S23A750D (LS23A750DS/EN)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG S23A750D (LS23A750DS/EN)
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG S23A750D (LS23A750DS/EN) udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8806071235950
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Obrazovka
Úhlopříčka* 58.4 cm (23 ")
Odezva* 2 ms
Jas* 250 cd/m2
Rozlišení* 1920 x 1080 Pixely
Typ display*
Kontrastní poměr (typický)* 1000:1
Dynamický kontrast* Mega Contrast
Vodotovný pozorovací úhel* 170 °
Svislý porozovací úhel* 160 °
Barvy* 16.77 M
Poměr stran* 16:9
Oddělená H/V synchronizace*
HD-Ready*
HDCP*
Full HD*
LED backlight*
3D compatibility*
Supported graphics resolutions* 1920 x 1080 (HD 1080)
Možnosti propojení
Počet VGA portů*
Počet DVI-D portů*
Počet DVI-I portů*
Počet HDMI portů* 1
Počet USB 2.0 portů*
DisplayPorts quantity* 1
Barva
Barva* černá
Zvuk
Vestavěné reproduktory*
Bezpečnost
Slot pro zámek*
Ergonomie
Montovatelné na zeď*
Ergonomie
Kompatibilní s VESA úchytem na zeď* Unspecified
Napájení
Spotřeba elektrické energie* 40 W
Spotřeba energie (v pohotovosti)* 1 W
TV tuner
Integrovaný TV tuner*
Tenký klient
Thin client installed*
Kamera
Obsahuje kameru*
Hmotnost a rozměry
Šířka* 543.4 mm
Hloubka* 18.9 mm
Výška* 321 mm
Rozměry (š x h x v)* 543.4 x 18.9 x 321 mm
Hmotnost* 4500 g
Šířka (s podstavcem)* 543.4 mm
Hloubka (s podstavcem)* 191.1 mm
Výška (s podstavcem)* 404.5 mm
Rozmězy (š x h x v) s podstavcem* 543.4 x 191.1 x 404.5 mm
Balení
Šířka* 601 mm
Hloubka* 226 mm
Výška* 476 mm
Velikost obalu (š x h x v)* 601 x 226 x 476 mm