Notebook ASUS Eee T101MT (T101MT-WHI071M)
Český návod k použití Notebook ASUS Eee T101MT (T101MT-WHI071M) - Zábava na dosah ruky Díky fu
Návod k použití Notebook ASUS Eee T101MT (T101MT-WHI071M)
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Notebook ASUS Eee T101MT (T101MT-WHI071M)
Český návod ASUS k použití výrobku Notebook ASUS Eee T101MT (T101MT-WHI071M) udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku ASUS
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis ASUS
6) Značka: ASUS
7) EAN kód: 884840841234
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Zábava na dosah ruky
Plynulé psaní díky technologii PenWrite
Počítač Eee PC? T101MT je vybaven 256úrovňovým tlakovým snímačem, a proto jeho ostrý a citlivý 10,1" multidotykový displej reprodukuje psané písmo přesně a bez problémů, bez ohledu na to, zda byl použit prst nebo dodávaný ergonomicky tvarovaný stylus. Psaní na počítači nebylo ještě nikdy tak přirozené.
Funkce Touch Gate ? vyberte si, jak budete chtít Eee PC? Touch používat!
Maximální účinnost
Notebook Eee PC? T101MT je vybaven úžasným 10,1" displejem s LED podsvícením a ergonomickou chiclet klávesnicí. Díky exkluzivnímu webovému úložišti ASUS Webstorage s on-line kapacitou 500 GB navíc umožňuje sdílet a zálohovat soubory nebo k nim přistupovat kdekoliv a odkudkoliv prostřednictvím intuitivního ?táhni a pusť? rozhraní.
Ohromné úložiště pro obrovské sbírky multimédií
- displej: 10.1" WSVGA(1024x600), lesklý, LED posvícení, odporový multidotykový panel
- chipset: Intel?
- grafika: Intel?
- prosesor: Intel? Atom N570(1.66 GHz)
- operační systém: Microsoft? Windows? 7 Home Premium 32 bit (multilicence CZ,ENG, SK, PL, HU)
- komunikace: 10/100 Mbps Ethernet
- WLAN: WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1 + EDR
- paměť: 2048MB, DDR2 800 (1GB + 1GB na základní desce)
- pevný disk: 320GB
- web kamrea: 0.3 Mega Pixel Video kamera
- Audio: Hi-Definition audio CODEC, vestavěné reproduktory, mikrofon
- výdrž na baterie: až 6,5 hod (4 článková polymer)
- rozhraní: 3x USB 2.0, 1x VGA, 1x čtečka karet SD/MMC (SDHC), 1x Audio in, 1x Audio out
- napájení: výstup: 19V, 2,1A, 36W; vstup 100-240V AC,50/60Hz
- rozměry: 264 x 208 x 181.4~31 mm