Televizor Sony KE-P37XS1, plazma Wega
Český návod k použití Televizor Sony KE-P37XS1, plazma Wega - * Plasma WEGA * plazmový televizor
Návod k použití Televizor Sony KE-P37XS1, plazma Wega
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televizor Sony KE-P37XS1, plazma Wega
Český návod SONY k použití výrobku Televizor Sony KE-P37XS1, plazma Wega udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SONY
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SONY
6) Značka: SONY
7) EAN kód: 4901780854462
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Plasma WEGA
* plazmový televizor s integrovaným TV tunerem a reproduktory
* velikost úhlopříčky 37" (94 cm) 16:9
* rozlišení 1024x1024 prokládaně
* zobrazovací panel AlisH2
* kontrast 500:1
* pozorovací úhel 160°
* pro zobrazovací panel použita unikátní technologie WEGA ENGINE
* 3D digitální hřebenový filtr
* PAL
* SECAM
* NTSC 3.58
* Virtual Dolby BBE
* 2 x 15W RMS + woofer
* slot pro MemoryStick (Playback:JPEG/MPEG4, 1)
* 3 x SCART + 1x komponentní vstup, S-Video
* Teletext v. 1.5 2000 stran
* automatické ladění
* automatické třídění kanálů
* označení kanálů
* screen saver
* spotřeba 312W
* 1.9W standby