Dotykový tablet ASUS EEE Pad TF 10.1/16G/1G/B/3G/A/h
Návod k použití Dotykový tablet ASUS EEE Pad TF 10.1/16G/1G/B/3G/A/h
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Dotykový tablet ASUS EEE Pad TF 10.1/16G/1G/B/3G/A/h
Český návod Asus k použití výrobku Dotykový tablet ASUS EEE Pad TF 10.1/16G/1G/B/3G/A/h udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku Asus
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis Asus
6) Značka: Asus
7) EAN kód: 4716659069942
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Dotykový tablet ASUS EEE Pad TF 10.1/16G/1G/B/3G/A/h - ASUS EEE Pad TF 10.1/16G/1G/B/3G/A/h
Model ASUS EEE PAD Transformer TF101-1B178A
10,1", Tegra? 2 1.0GHz, SSD 16GB, RAM 1G, BT, 3G, OSAndroid 3.1 Honeycomb
Štíhlé a lehké provedení s 10,1? kapacitní dotykovou obrazovkou.
NVIDIA ? Tegra ? 2 1.0GHz dual-core CPU pro vynikající multitasking a videa v rozlišení 1080p
Android 3.0 Honeycomb O.S. Adobe ? Flash ? podporuje 10,2.
16 hodin dlouhá výdrž baterie postačí na celý den (při zapojení v dokovací stanici).
Skvělý IPS panel s velmi širokým pozorovacím úhlem 178 °, odolný proti poškrábání.
Čtečka SD a Micro SD karet pro snadné sdílení a rozšíření paměti.
3D stereo s SRS Premium Sound.
Displej: 10,1 " WSVGA (1280x800) IPSs kapacitní dotykovovou technologií
Operační systém: Android 3.0 Honeycomb
Procesor: :NVIDIA ? Tegra ? Tegra 2 1.0GHz
Paměť: : 1GB DDR2
Uložiště: 16G SSD
Bezdrátové datové sítě: WLAN 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1, 3G
Kamera: 1.2Mpx Video Camera na přední část i+ 5Mpx na zadní části, automatické ostření
Ostatní: G-senzor, Kompas, GPS modul, světelný senzor
Výdž na baterie: 8 hodin, 24.4Wh Li-polymer baterie
Rozměry: 271 x177 x 12.99 mm