Monitor SAMSUNG 2443NW, black (LS24MYNKBB) černý
Český návod k použití Monitor SAMSUNG 2443NW, black (LS24MYNKBB) černý - Displej * Úhlopříčka ob
Návod k použití Monitor SAMSUNG 2443NW, black (LS24MYNKBB) černý
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Monitor SAMSUNG 2443NW, black (LS24MYNKBB) černý
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Monitor SAMSUNG 2443NW, black (LS24MYNKBB) černý udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808987769451
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Displej
* Úhlopříčka obrazovky 24" širokoúhlá
* Rozlišení 1.920 x 1.200
* Jas 300 cd/?
* Kontrastní poměr Dynamický kontrast 20.000:1 (1.000:1) (Typ.)
* Doba odezvy 5 ms
* Zorný úhel (horizontální/vertikální) 170°/160° (CR > 10)
* Podporované barvy 16,7 mil.
Vstup signálu
* Video signál Analogový RGB
* Synchronizační signál Samostatně H a V, kompozitní, SOG
* Konektor 15 pin D-SUB
Napájení
* Příkon 50 W (max.)
* Příkon v pohotovostním režimu (DPMS) < 1 W
* Typ Vestavěné
Funkce
* Plug & Play DDC 2B
* Multimediální reproduktory Ne
* Volitelné příslušenství Ne
Speciální funkce
* Možnost napájeného USB hub Ne
* Kompatibilita s Mac Ano
* Držák na stěnu VESA 100 mm
* TCO TCO03
* Barva povrchu Black
Rozměry
* Rozměry produktu (s podstavcem, ŠxVxH) 556,2 x 447,4 x 227,5 mm
* Rozměry produktu (bez podstavce, ŠxVxH) 556,2 x 360,8 x 72,9 mm