Televize SAMSUNG LE32C350 černá
Český návod k použití Televize SAMSUNG LE32C350 černá - Display * Ultra Clear Panel: Ne Video *
Návod k použití Televize SAMSUNG LE32C350 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG LE32C350 černá
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG LE32C350 černá udává:
1) Obsah balení
2) Zapojení a montáž
3) Nastavení výrobku SAMSUNG
4) Řešení problémů odborná pomoc
5) Kontakt na opravny a servis SAMSUNG
6) Značka: SAMSUNG
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
Display
* Ultra Clear Panel: Ne
Video
* Úhlopříčka obrazovky: 32" (80 cm)
* Rozlišení: 1.366 x 768
* Zpracování obrazu : Ne
* Wide Color Enhancer
* 100/200Hz Motion Plus: Ne (50 Hz)
Audio
* Dolby: Dolby Digital Plus, Dolby Pulse
* SRS: Ne
* dts 2.0 + Digital Out: Ne
* Zvukový výstup (RMS): 2 x 5 W
* Typ reproduktoru: Vyzařování dolů
* Woofer: Ne
* Funkce Samsung 3D: Ne
* Internet@TV: Ne
* Allshare (Powered by DLNA): Ne
* USB: JPEG
* Personal Video Recorder Ready: Ne
* BD Wise: Ne
* Záloha seznamu kanálů
* Anynet+ (HDMI-CEC): Ne
* Automatické ladění
* Automatické vypnutí
* Automatická hlasitost
* Titulky
* Čas a časovač vypnutí
* EPG
* Herní mód
* Videohovory Skype: Ne
* Jazyk uživatelské nabídky: Evropa, 25 jazyků
* Picture-In-Picture (obraz v obrazu): 1 tuner PIP
* Časovač vypnutí
* Podpora bezdrátového Wi-fi adaptéru: Ne
* Statický obraz: Ne
* Filtr digitálního šumu
* Teletext (TTXT)
* Podpora bezdrátového dálkového ovladače: Ne
Systém
* Typ digitální TV (DVB-T/T2/C/S2): DVB-T / C
* Vestavěný DTV tuner
* MHP/ MHEG (version): MHEG
Vstupy a výstupy
* HDMI: 1
* USB: 1
* Komponentní vstup (Y/Pb/Pr): 1
* Kompozitní vstup (AV): 1 (společné použití pro komponentní vstup Y)
* Výstup audio L-R (jack 3,5): Ne
* Digitální audio výstup (optický): 1
* DVI zvukový vstup (Mini Jack): 1 (společné použití pro zvukový vstup z počítače)
* CI/CI+ Slot: 1
* SCART: 1
* Sluchátka: Ne
* PC Audio vstup (Mini Jack): 1
* PC vstup (D-sub): 1
* RF In: 1
* RS232C (AV CONTROL): Ne
Design
* Typ tloušťky: Normální
* Barva: Černá
* Světelný efekt (dekorační): Ne
* Typ stojanu: Kulatý
* Otočný podstavec: Ne
Eco
* Ekologická značka: Eko-květina
* Eco Sensor: Ne
* Napájení: 100 - 240 V, 50 / 60 Hz
* Spotřeba (Stand-by režim) < 1 W
* Automatická regulace jasu 65%
* Maximální příkon 95 W
* Provozní příkon 80 W
* Příkon Stand-by < 0,6 W
Rozměry
* Rozměr (ŠxVxH) s podstavcem 795,3 x 585,3 x 247,2 mm
* Rozměr (ŠxVxH) bez podstavce 795,3 x 456 x 65,6 mm