Televize SAMSUNG LE32C450 černá
Český návod k použití Televize SAMSUNG LE32C450 černá - * LCD TV 32"(82 cm) * poměr stran 16:9 *
Návod k použití Televize SAMSUNG LE32C450 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG LE32C450 černá
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG LE32C450 černá udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808993738922
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* LCD TV 32"(82 cm)
* poměr stran 16:9
* vysoký dynamický kontrast
* HD rozlišení 1366x768
* integrovaný digitální tuner DVB-T/C MPEG4 (pozemní/kabelový)
* analogový tuner
* EPG
* CI+ slot
* HD Ready
* 1080 24p Real Movie
* Wide Color Enhancer
* Dolby Digital Plus
* Dolby Pulse
* DNIe+
* SRS TruSurround HD
* mód Zábava
* Herní mód
* hotelový mód
* sleep timer/off timer
* 1 TUNER PIP
* Sound Output (RMS) 10Wx2
* EPG
* TXT 1000 stran
* výstup pro sluchátka
* podpora Vesa 200x200mm
* ECO Mark
* Maximální příkon 120 W
* Provozní příkon 80 W
* Příkon Stand-by < 0,3 W