Televize SAMSUNG LE32C570 černá
Český návod k použití Televize SAMSUNG LE32C570 černá - * Full HD LCD TV 32"(82 cm) * poměr stra
Návod k použití Televize SAMSUNG LE32C570 černá
Zvětšit fotografii
Návod k použití pro Televize SAMSUNG LE32C570 černá
Český návod SAMSUNG k použití výrobku Televize SAMSUNG LE32C570 černá udává:
6) Značka: SAMSUNG
7) EAN kód: 8808993784547
- upload souboru s návodem je možné ve formátech (doc, pdf, jpg)
* Full HD LCD TV 32"(82 cm)
* poměr stran 16:9
* Crystal TV
* vysoký dynamický kontrast
* Full HD rozlišení 1920x1080
* Dolby Pulse
* HyperReal Engine
* SRS TruSurround HD
* sleep timer/off timer
* Ethernet (LAN)
* Anynet+ (HDMI-CEC)
* Wireless AllShare?
* Wireless LAN Adapter Support
* USB 2.0 Movie
* 1 TUNER PIP
* TXT 1000 stran
* Stand-by příkon < 0,3W
* podpora Vesa 200x200mm
* otočný podstavec
* ECO Sensor
* ECO Mark
* Maximální příkon 120 W
* Provozní příkon 88 W
* Příkon Stand-by < 0,3 W